Підлітки скинули пакет з водою на візок з немовлям на Київщині

У Васильківській громаді двоє 14-річних хлопців кинули з вікна сьомого поверху пакет з водою, який влучив у дитячий візок із тримісячною дитиною. Поліція склала протоколи на батьків підлітків.
Інцидент стався 28 липня в одному з населених пунктів Васильківської громади. Батько постраждалого немовляти звернувся до поліції, повідомивши, що на його дитину з висоти скинули пакет із водою.
На місце прибули правоохоронці та медики. З’ясувалося, що винуватцями є двоє 14-річних підлітків, які гостювали в товариша. Вони вирішили повторити розвагу з соціальних мереж: наповнили водою прозорі пакети та скинули їх з вікна сьомого поверху. Один із пакетів влучив у дитячий візок.
Поліція склала адміністративні протоколи на батьків підлітків за частиною 3 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання обов'язків щодо виховання дітей). Штраф за цією статтею становить від 170 до 340 гривень. Остаточне рішення про покарання батьків ухвалить суд.
На щастя, немовля не отримало серйозних травм, але інцидент викликав занепокоєння серед місцевих мешканців. Правоохоронці закликають батьків контролювати дозвілля дітей та пояснювати їм небезпеку таких «розваг».
Читайте також
Ще в розділі «Кримінал»
- Тест на стійкість до маніпуляцій: перевірте себе
- Чоловік потонув на озері в селі Підгірці: нещасний випадок
- Студент напав з ножем на трьох чоловіків у Києві: підозра
- Суд арештував організатора виставки ОПК на Київщині після ракетної атаки
- Командир військової частини на Одещині змушував підлеглих будувати йому маєток





