Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

На Київщині через атаку РФ пожежа з детонацією на складах, трасу Київ — Чоп перекрили

·153 слівредакція
На Київщині через атаку РФ пожежа з детонацією на складах, трасу Київ — Чоп перекрили

У Бучанському районі внаслідок ворожої атаки спалахнула пожежа на складських приміщеннях, що супроводжується вибухами. Рух трасою М-06 Київ — Чоп тимчасово обмежено.

Вранці 28 серпня російські війська атакували Бучанський район Київської області безпілотниками. Унаслідок удару на території складських приміщень виникла пожежа, яка супроводжується детонацією. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Тимур Ткаченко.

На місці події працюють рятувальники та екстрені служби, які намагаються локалізувати загоряння та ліквідувати наслідки атаки.

Через надзвичайну ситуацію тимчасово обмежено рух усіх видів транспорту на ділянці траси М-06 Київ — Чоп із 15-го по 32-й кілометр в обох напрямках. Поліція пропонує маршрути об’їзду.

Це вже друга доба поспіль, коли російські війська атакують Київщину безпілотниками. За два дні в області пошкоджено 14 складських приміщень, 16 приватних будинків, три багатоквартирні будинки та 16 автомобілів. Наслідки обстрілів зафіксовані у п’яти районах: Фастівському, Бориспільському, Вишгородському, Броварському та Бучанському.

Під час ранкової атаки в Бучанському районі загинула людина. Увечері стало відомо про ще одного постраждалого в Бориспільському районі — чоловік отримав осколкове поранення та був госпіталізований до місцевого медичного закладу.

Читайте також