Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

У Києві з 25 серпня частково перекриють рух на двох вулицях

·67 слівредакція
У Києві з 25 серпня частково перекриють рух на двох вулицях

У Шевченківському районі столиці з 25 серпня до 8 вересня частково обмежать рух транспорту на вулиці Великій Васильківській та бульварі Тараса Шевченка. Причина — ремонт асфальтового покриття.

Із понеділка, 25 серпня, і до 8 вересня у Шевченківському районі Києва буде частково ускладнено рух на двох ключових магістралях — вулиці Великій Васильківській та бульварі Тараса Шевченка. Про це попередили в комунальній корпорації «Київавтодор».

Протягом зазначеного періоду дорожні служби виконуватимуть ремонт асфальтобетонного покриття та роботи з пониження бортового каменю. Це потребує тимчасового звуження проїжджої частини на окремих ділянках.

У корпорації закликають водіїв заздалегідь планувати маршрути, аби уникнути заторів, і перепрошують за тимчасові незручності. Мешканцям району радять зважати на обмеження під час поїздок.

Нагадаємо, що на Печерську також діють обмеження руху — до середини вересня там частково перекрито проїзд. Тож водіям варто бути уважними та стежити за дорожніми знаками.

Читайте також