У Броварах через атаку РФ пошкоджено розподільчий центр EVA, є перебої з товарами
Вранці 18 серпня російський удар пошкодив розподільчий центр мережі магазинів EVA та інтернет-магазину EVA.UA у Броварах. Попередньо, ніхто не постраждав, але через пожежу можливі тимчасові перебої з наявністю окремих товарів у магазинах.
У Броварах внаслідок ранкової російської атаки постраждав розподільчий центр, який обслуговує магазини EVA та інтернет-майданчик EVA.UA. Про це повідомила пресслужба ритейлера.
За попередніми даними, обійшлося без жертв. На місці події працюють рятувальники, триває гасіння пожежі. Ліквідацію наслідків ускладнює те, що дронова атака на Київщину ще триває.
У компанії зазначили, що наразі неможливо оцінити масштаб пошкоджень і збитків — це стане зрозуміло після завершення гасіння та обстеження об'єкта. Попередньо, вогонь міг зачепити як склад інтернет-магазину EVA.UA, так і складські приміщення, звідки товари розвозять у магазини мережі.
Через це в частині магазинів EVA можуть тимчасово бути відсутні окремі позиції, також можливі затримки з виконанням деяких онлайн-замовлень. У пресслужбі ритейлера пообіцяли, що після уточнення наслідків працівники контакт-центру зв'яжуться з клієнтами, чиї замовлення постраждали через ситуацію, та запропонують варіанти вирішення.
Нагадаємо, вранці 18 серпня російські війська атакували Київську область ударними дронами. У Броварському районі зафіксували влучання, на трьох локаціях виникли пожежі: загорілися офісна будівля та складські приміщення, також пошкоджено приватний будинок.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- Хімічне забруднення водойм Борщагівської громади: що відомо
- На Київщині погіршилася якість повітря: де саме і що робити
- Каньє Вест анонсував два концерти в Росії після скасувань у Європі
- Росія за тиждень 13 разів атакувала об'єкти «Нафтогазу»: що це означає для громад
- У водоймах Борщагівки виявили перевищення нормативів: що радять мешканцям






