У Милі після удару РФ загинуло 27 людей, серед них — голова громади

У селі Мила Бучанського району завершують ліквідацію наслідків російської атаки на склад. Загинули 27 людей, поранені десятки, пошкоджені будинки та пансіонат.
У ніч проти 29 серпня російські війська завдали удару по складському об’єкту в селі Мила Бучанського району. Після влучання почалася пожежа та детонація, яка тривала кілька годин. За інформацією президента Володимира Зеленського, наразі відомо про 27 загиблих, десятки людей зазнали поранень.
Серед загиблих — голова Дмитрівської громади Тарас Дідич. Він приїхав на місце атаки одразу після вибуху та допомагав рятувати людей. Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблого посадовця.
Унаслідок детонації пошкоджено житлові будинки, інфраструктуру села, а також пансіонат для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. З небезпечної зони вже евакуювали понад 370 мешканців, процес продовжується. На місці працюють штаби допомоги населенню.
До ліквідації наслідків залучили понад 300 рятувальників ДСНС. Вони гасять пожежі, обстежують пошкоджені будівлі та розбирають завали. Паралельно Національна поліція та СБУ відкрили кримінальне провадження за статтею про службову недбалість. Слідство з’ясовує, чи законно зберігалися боєприпаси або інші вибухонебезпечні матеріали поруч із житловою забудовою.
«Боєприпасів поруч із будинками, іншою житловою забудовою бути не може», — наголосив Зеленський. Президент заявив, що всі, хто причетний до можливих порушень, мають понести відповідальність.
Тієї ж ночі російські війська атакували ще дев’ять областей — Одещину, Дніпропетровщину, Запоріжжя, Сумщину, Херсонщину, Харківщину, Миколаївщину, Донеччину та Чернігівщину. За даними Повітряних сил, ворог застосував 267 безпілотників різних типів, протикорабельну ракету «Онікс» і балістичну ракету «Іскандер-М». Сили ППО збили або подавили 233 дрони.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- У Борисполі підлітки через челендж скинули пакет з водою на немовля
- У притулку «Сіріус» на Київщині сталася пожежа: загинули тварини
- У київських супермаркетах з полиць зникають крупи, цукор та макарони
- Удар безпілотниками по Запоріжжю: загиблий та семеро поранених
- Родичі загиблих героїв вимагають переглянути вигляд Алеї на Червоної Калини







