loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На Бориспільщині знову новий начальник міліції

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На Бориспільщині знову новий начальник міліції

Зміна керівника – це лише початок. Кадрові ротації у відділенні будуть продовжуватися і надалі. А ось підходи до вирішення численних проблем місцевої міліції залишаються тими ж: недієвими і печерними. Трохи більше року минуло, як бориспільська міліція пережила прихід нового начальника. Знову зима – і знову новий керівник: набридло, недієво, навіть шкідливо! Та згори на це не зважають, а й надалі продовжують, ніби шахові фігури, переставляти із місця на місце очільників міліції.

Офіційно Юрія Леонідовича Вовка призначено на посаду начальника Бориспільського райвідділу міліції 18 листопада 2010 року. І хоча 20 днів (станом на день, коли відбулася зустріч) – це краплина в морі, щоб зорієнтуватися у ситуації, від розмови із пресою про місцевий правопорядок і не тільки новий начальник не відмовився, пообіцявши частіше виступати на сторінках друкованих ЗМІ.

— Юрію Леонідовичу, за неповний місяць перебування у нашому краї вже встигли познайомитися із ним? Яка думка склалася?
— Бориспіль — дуже цікаве місто: одна центральна вулиця, якою їздить багато машин, і, відповідно, багато злочинів у місті скоюється саме транзитними громадянами. Тому і низьке розкриття таких злочинів.

— Маєте намір виправити на краще цю ситуацію?
— У принципі це навіть і не в моїх силах. Адже перешкодити тому, щоб у місто заїжджали люди з інших районів, я не можу. Така вже доля транзитних міст. Зі злочинністю ми, звичайно, будемо боротися, бо злочинці, як правило, залишають сліди і рано чи пізно потрапляють нам до рук.

— Назвіть основні, на Ваш погляд, недоліки у роботі місцевої міліції.
— Погане розкриття квартирних пограбувань, недостатня профілактика правопорушень, які скоюються у селах. Дуже багато побутових злочинів, профілактика яких теж дуже слабка. Є багато родин, де на фоні вживання алкоголю і трапляються такі злочини. Звичайно, обмежити кількість випитого ми не в змозі, але тримати це на контролі нам під силу.

— У Борисполі були резонансні злочини, розкриття яких поки що не бачимо: пожежа магазину біля Книшового Меморіального комплексу та на ринку «Зоряний», постріли у колишнього обласного депутата Володимира Мельника, вибух машини одного із місцевих «земельних» чиновників тощо. У чому причина?
— Похвалитися, чесно кажучи, щодо цього поки що немає чим.

— У чому ж причина такого слабкого розкриття цих злочинів?
— По-перше, вона у якісному складі працівників карного розшуку, адже найдосвідченішим тут вважається співробітник, який пропрацював п’ять років. Це начальник розшуку. Усі інші працюють від року до трьох, від трьох до п’яти. До того ж, ще триває заміна керівного складу. Тобто, у відділенні з часом будуть зміни, про які ви дізнаєтеся пізніше.

— Чи плануєте Ви збільшувати штат дільничних інспекторів?
— Я, можливо, це і хотів би зробити, та, на жаль, це не у моїх силах. Бажання йти працювати дільничним у людей немає. Низька заробітна плата, відсутність житла і деякі інші проблеми аж ніяк не сприяють тому, щоб штат відділення збільшувався.

— Із підлеглими Ви вже познайомилися? Маєте якісь плани щодо реорганізації штату?
— Так. Це, в першу чергу, зміцнення дисципліни. До мене дисципліна у відділенні кульгала. По-друге, відпрацювання швидкого реагування. Група не завжди своєчасно виїжджає на місце злочину. Для цього є різні причини, але вони не завжди обґрунтовані. Потрібно жвавіше працювати. От на Донеччині, наприклад, де я працював, більше скоюється злочинів, тому й правоохоронці швидше і жвавіше реагують на виклики, ніж бориспільські.

— Чи можна ці проблеми вирішити, зокрема, у співпраці із місцевою владою?
— Це цілком можливо. Я хочу підготувати програму «Правопорядок», у якій виокремлю проблеми і вкажу шляхи їх вирішення. Тобто те, що ми не отримуємо від МВС, можливо, отримаємо у вигляді допомоги від міста чи району.

— На Бориспільщині останніми роками почали часто змінюватися начальники міліції. Чому так відбувається, на Ваш погляд?
— Постійна зміна – це погано. Тому що для того, щоб більш-менш вивчити ситуацію у районі, потрібно не менше півроку. Виходить, що керівник, рік побувши на цій посаді, щойно адаптувався, а його уже змінили іншим. Причин, через які відбуваються зміни керівництва, я не знаю, але наголошу ще раз: часті зміни начальників міліції гарних результатів не принесуть.

Довідка
Вовк Юрій Леонідович народився на Луганщині 4 лютого 1964 року. Після школи вступив до Харківського танкового командного військового училища. У групі радянських військ п’ять років прослужив у Німеччині. Потім – в Одеському окрузі, у Придністров’ї. Брав участь у придністровському конфлікті. Після розвалу Радянського Союзу, коли армія перестала бути потрібною, прийшов у міліцію і до 2010 року працював у місті Горлівка Донецької області. Цього ж року приїхав у Києво-Святошинський район, де працював першим заступником начальника райвідділу. А із 18 листопада 2010-го призначений на посаду начальника Бориспільського райвідділу міліції.

Юлія ЛИСИЦЯ

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x