loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На Бориспольщине милиция снова поймала наркоманов

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На Бориспольщине милиция снова поймала наркоманов

8 ноября во время отработки оперативной информации в селе Рогозов (Бориспольский район), в доме по улице Ленина был обнаружен полиэтиленовый пакет с зеленым веществом, растительного происхождения, весом около 5 граммов. По словам владельца дома – это конопля которую тот хранил для собственного употребления.

Такая же ситуация была 10 ноября.
Старший участковый инспектор милиции Валерий Алексеев совместно с работниками сектора борьбы с незаконным оборотом наркотиков
Бориспольского горотдела, при осмотре квартиры, по улице Герасименко, в селе Старое было обнаружено и изъято 15 граммов вещества растительного происхождения зеленого цвета. По словам хозяина – это конопля для собственного употребления.

Информацию предоставили в пресс-службе Бориспольского горотдела милиции

На Бориспільщині міліція знову зловила наркоманів

8 листопада під час відпрацювання оперативної інформації в селі Рогозів, в будинку по вулиці Леніна було виявлено поліетиленовий пакет з зеленою речовиною рослинного походження, вагою близько 5 грамів. Зі слів власника домівки – це конопля для власного вживання.

10 листопада, старшим дільничним інспектором міліції Валерієм Алексєєвим спільно з працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бориспільського міськвідділу, під час огляду квартири, по вулиці Герасименка, в селі Старе було виявлено та вилучено 15 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору. Зі слів господаря – це конопля для власного вживання.

Інформацію надали в прес-службі Бориспільського міськвідділу міліції

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x