loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На Бориспольщине начали выдавать «социальные карточки»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На Бориспольщине начали выдавать «социальные карточки»

Наконец в Бориспольском районе начали вводить в обращение социальные карты для скидок на товары и услуги для малообеспеченных слоев населения. Таким образом, руководство государства, области и района решило повысить эффективность системы предоставления социальной поддержки этой категории граждан. Начиная с ноября прошлого года в райгосадминистрации работала группа, которая изучала этот вопрос. Так, были определены конкретные группы людей, которые имеют право получить и пользоваться социальной картой; очерченный перечень товаров, на которые будет распространяться скидка; выяснены магазины и организации, которые будут предоставлять скидку.

Чтобы узнать больше об этом социальный проект, журналисты газеты «Терминал:» обратился за комментарием к начальнику Управления социальной защиты населения Бориспольской РГА Инны Пасько.

Подробнее о социальные карточки для малообеспеченных слоев населения, читайте публикацию «Внедрение «социальной карты»» в свежем выпуске газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины» № 35 (118) от 4 октября 2013 года.

На Бориспільщині почали видавати «соціальні картки»

Нарешті в Бориспільському районі почали вводити в обіг соціальні картки для знижок на товари і послуги для мало захищених верств населення. В такий спосіб керівництво держави, області та району вирішило підвищити ефективність системи надання соціальної підтримки цій категорії громадян. Починаючи з листопада минулого року в райдержадміністрації працювала робоча група, яка вивчала це питання. Так, були визначені конкретні групи людей, які мають право отримати та користуватися соціальною карткою; окреслений перелік товарів, на які розповсюджуватиметься знижка; з’ясовані магазини та організації, що надаватимуть знижку.

Аби дізнатися більше про цей соціальний проект, «Термінал:» звернувся за коментарем до начальника Управління соціального захисту населення Бориспільської РДА Інни Пасько.

Детальніше про соціальні картки для мало захищених верств населення, читайте публікацію «Впровадження «соціальної картки»» у свіжому випуску газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини» №35 (118) від 4 жовтня 2013 року.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x