loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На этой неделе двое людей из Бориспольщины ушли из жизни

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На этой неделе двое людей из Бориспольщины ушли из жизни

25 октября в селе Гора Бориспольского района, у себя дома, покончила жизнь самоубийством через повешение 76-летняя женщина.

Причины трагедии устанавливаются, однако предварительно известно, что женщина страдала на психические расстройства, и неоднократно проходила лечение в спецзаведениях.

А вот во вторник 26 октября, пренебрегши правилами техники безопасности на производстве, в селе Сошников, на одном из предприятий, во время проведения сушки зерна погиб 55–ти летний местный житель.

Предварительно установлено, что мужчина не придерживался правил техники безопасности, в результате чего его одежда попала на винт сушилки и затянула мужчину в середину.

Информацию предоставила пресс-служба Бориспольской милиции.

Цієї неділі двоє людей з Бориспільщини пішли з життя

25 жовтня в селі Гора, у себе вдома, покінчила життя самогубством через повішення 76-річна жінка.

Причини трагедії встановлюються, однак попередньо відомо, що жінка страждала на психічні розлади, та неодноразово проходила лікування у спецзакладах.

А ось у вівторок 26 жовтня, знехтувавши правилами техніки безпеки на виробництві, в селі Сошняків, на одному із підприємств, під час проведення сушки зерна загинув 55 річний місцевий житель.

Попередньо встановлено, що чоловік не дотримався правил техніки безпеки, в результаті чого його одяг потрапив на гвинт сушарки та затягнув чоловіка у середину.

Інформацію надала прес-служба Бориспільської міліції.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x