loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На переїзді відкриють лікарню

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У Борисполі в районі переїзду звільнилося приміщення комунальної власності, площею 261 кв. м, яке раніше орендувалося під офіс. Міська влада вирішила звільнені площі на вулиці Київський Шлях, 11 виділити для медичної установи. Заступник головного лікаря Бориспільської центральної районної лікарні Володимир Іванович Ляшенко, оглянувши приміщення, підтвердив, що у ньому можна облаштувати лікувальний заклад.
— Там 12 кабінетів, коридор, зручний хол — достатньо площі, щоб розмістити медамбулаторію загальної практики сімейної медицини. Щоправда, приміщення потребує капітального ремонту, в тому числі реконструкції водоканалізаційної системи. Адже вода повинна бути у кожному кабінеті, де приймає лікар. Зате взимку у приміщенні тепло, у ньому встановлені металопластикові вікна, є вентиляція, що дозволяє підключити витяжку для лабораторії.
Загалом там можна розмістити увесь набір спеціалізованих кабінетів, необхідний для медамбулаторій загальної практики сімейної медицини: реєстратуру, лабораторію, кабінети прийому лікаря-терапевта, педіатра, стоматолога, акушерський кабінет, фізіотерапевтичний, маніпуляційну, перев’язочну… Хочемо організувати ще й денний стаціонар на 5 ліжок.
Така установа дуже необхідна у мікрорайоні, де нині проживає близько 4,5 тисячі населення, і багато з них — літні люди. А варто ще враховувати і майбутніх мешканців будинку, який зводиться поряд.
Лікар загальної практики сімейної медицини має право приймати пацієнтів із проблемами таких галузей медицини, як терапія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія. Він може встановити первинний діагноз, надати першу допомогу, а потім, у разі необхідності, направити пацієнта до фахівця відповідної спеціалізації у поліклініку ЦРЛ чи безпосередньо на стаціонар.
Дуже зручно, коли в мікрорайонах є невеликі лікувальні заклади, де можна отримати первинну медико-санітарну допомогу. Борисполю впроваджувати таку практику нелегко, оскільки немає вільних приміщень. І все ж, схоже, справа таки зрушила з місця. Дай Боже, щоб втілення її в життя не затягнулося надовго.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x