loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На радість дітворі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Першокласники Бориспільської загальноосвітньої школи №1 почали освоювати дитячий спортивно-ігровий майданчик ще до офіційного відкриття. Адже така красива споруда притягувала дітвору. І це тільки частинка соціального проекту, реалізованого німецькою логістичною компанією FIEGE. Його мета надання технічної та матеріальної допомоги школі.

У рамках цього проекту оновлено шкільне подвір’я, модернізовано спортивний зал, технічно удосконалено матеріальну базу школи: придбано нові комп’ютери, оргтехніку, відео- та аудіотехніку тощо. Цікаво, що, окрім безпосереднього виділення коштів, 11 молодих керівників компанії FIEGE з різних країн Європи протягом п’яти місяців працювали над цим проектом. Вони збирали кошти на його реалізацію та протягом чотирьох днів виконували ремонтні роботи та допомагали монтувати обладнання.

Головний принцип компанії FIEGE полягає у розвитку соціальної відповідальності персоналу. Нашим керівникам, нашим бізнес-структурам є що запозичити — успішні люди повинні щедро ділитися з тими, хто потребує допомоги. Недаремно генеральний директор FIEGE Україна Юлія Фірсова, виступаючи на шкільному святі, підкреслювала, що цей проект компанії є продовженням традицій меценатства та благодійності, яким більше ста років.

Неприховану радість висловила директор школи Людмила Шевченко: «Надана компанією FIEGE допомога стала для нас приємною несподіванкою. У наших учнів будуть позитивні емоції протягом усього навчального року. Особливо радує той факт, що таку допомогу ми отримали у період кризи».

Додам, що у проект відомої у Європі компанії FIEGE вкладено 16 тисяч євро.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x