loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На сесії Бориспільської райради ділили невикористані мільйони (+ світлини)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На сесії Бориспільської райради ділили невикористані мільйони (+ світлини)

Засідання п’ятої сесії Бориспільської районної ради відбулося 19 лютого 2021 року. Розглядали важливі питання, що вирішували чимало важливих питань як для життєдіяльності району, так і територіальних громад. Зокрема, Бориспільської міської, Яготинської, Переяслав-Хмельницької та Гірської. Щоправда, на сесії були тільки представники двох громад – Переяслав-Хмельницької та Яготинської. Інші, здається були або сильно зайняті, або питання були занадто дріб’язковими, щоб направити хоча б одного представника.

Почали засідання з того, що оголосили про утворення чотирьох фракцій у Бориспільській районній раді. Так, було заявлено, що утворено фракцію Радикальної партії Олега Ляшка, яку очолить Андрій Атаманчук. Фракцію політичної партії “Опозиційна платформа за життя” очолить Олександр Братусь; За майбутнє – Вадим Марисенко; ВО “Свобода” – Віталій Гордієнко. Потому перейшли до заявлених проектів рішень.

Першим питанням стояло повідомлення від Бориспільської районної територіальної виборчої дільниці. Голова районної ТВК Маріанна Желєзко повідомила, що рішенням комісії, замість депутата Іллі Луціва, в районну раду заходить Володимир Сонюк. До слова, він одразу ж прийняв присягу, в якій присягав перейматися проблемами жителів Бориспільського району та обіцяв всіляко допомагати.

Друге питання стосувалося звернення депутатів до прокуратури та інших правоохоронців щодо незаконного зайняття прибережної території поблизу села Кийлів. Хто слідкує за новинами у Фейсбук, міг бачити, як бориспільці протестували проти цього захоплення земель. Більшістю голосів депутати підтримали звернення ініціативної групи. Як відреагують правоохоронці, побачимо найближчим часом.

Чимало часу пішло на те, щоб вислухати звіти п’яти директорів комунальних підприємств Бориспільського району. Мова йде про КП “Благоустрій”, КП “Бориспільрайпроект”, КП “БТІ”, КП “Бориспільська районна аптека”, КП “Зубр”. Якщо коротко, більшість керівників зауважували, що ситуація не з найкращих. І якщо не просили грошей із бюджету на їхню підтримку, то було видно, не всі розуміли, як збільшувати прибутки підприємств. Звісно, це не особиста думка автора, а висновки депутатів, які ставили свої запитання і не завжди отримували вичерпні відповіді – як покращити фінансовий стан комунальних підприємств.

Каменем спотикання, можна сказати, стало питання про зміни в районний бюджет району. Його обговорювали найдовше. А суть у тому, що йшлося про погашення кредиторської заборгованості з коштів, що передали територіальні громади в бюджет Бориспільської районної ради. Тобто, з цієї суми мали сплатити працівникам, які працювали чи працюють в органах місцевого самоврядування. Якщо деякі громади передали по 2-3 мільйони невикористаних гривень, Переяславська міська рада передала 30 мільйонів. І тут прокинулася жаба біля цицьки. Переяславці вирішили, що райрада не має права використовувати ці гроші на власний розсуд. Тому їх краще – на думку переяслівських депутатів – витратити на капітальний ремонт лікарні у місті Переяслів. Те, що переяслав-хмельницькі депутати могли, але не витратити цю суму на потреби громади до вступу в дію адміністративної реформи, забули. А тепер розхитують ситуацію. І це попри те, що деякі з присутніх на сесії депутатів неодноразово заявляли, що запропонований Бориспільською райрадою розподіл коштів – у даній ситуації – є найкращим для всіх громад району.

Також депутати райради проголосували про передачу майна в територіальні громади. Так, Гірській сільській ТГ мають передати житловий будинок та сарай Дитячого будинку сімейного типу в селі Ревне; Бориспільській міській ТГ – житловий будинок та земельну ділянку площею 0,18 га Дитячого будинку сімейного типу родини Білоусових у селі Велика Стариця; до Бориспільської МТГ – проектно-кошторисну документацію щодо “Реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Сеньківка по вул. Гагаріна, 4-А”, “Реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини з приміщеннями для проживання медичних працівників у селі Роголів по вул. Центральна, 103”; Яготинській міській ТГ – Засупоївський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок) Яготинської районної ради”.

Серед рішень, які прийняли депутати Бориспільської районної ради, є таке, що стосується постійних комісій. Зокрема, була ліквідована комісія соціально-економічного розвитку. Відтепер усі питання, які розглядала ця комісія, будуть покладені на інші комісії районної ради.

На сесії депутати також проголосували за районні цільові Програми фінансування, утримання та забезпечення діяльності кількох територіальних центрів: соціального обслуговування (надання соціальних послуг), соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Підтримали питання реорганізації Яготинської та Переяслав-Хмельницької районних рад шляхом приєднання до Бориспільської райради.

Окремо варто сказати про ще деякі питання, за які проголосували депутати. Так, КП “Бориспільрайпроект” приєдналм до КП Бориспільської районної ради “Бюро технічної документації”. Внесли зміни в штатний розпис виконавчого комітету. Відтепер, мають взяти ще двох реєстраторів, що має пришвидшити вирішення питань людей (фізичні та юридичні особи), які звертатимуться. Також проголосували за “…ліквідацію комунального закладу “Бориспільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”.

Серед іншого, попросили надати інформацію про вакцинування від Covid-19. Для цього запросили Анну Ільчишину, головну лікарку Вороньківської дільничної лікарні. Вона й пояснила, що все відбуватиметься в кілька етапів. Вакцинуватимуть двічі препаратами іноземного виробництва (не Росія). У першу хвилю колотимуть один препарат, а в другу (через три тижні) – інший.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x