loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На шляху до спортивних вершин

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Районний відділ фізкультури і спорту Бориспільської РДА у 2009 році зайняв ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі за підсумками спортивно-масової роботи. Про досягнення і проблеми у спортивній галузі району розповідає начальник відділу Микола Каськів.

— Миколо Ігоревичу, Ви очолюєте відділ фізичної культури та спорту майже 5 років. Якими досягненнями уже можете похвалитися?
— Основні завдання нашого відділу — залучити до регулярних занять фізкультурою і спортом якомога більше людей різних вікових груп. Ми допомагаємо також кращим спортсменам району. Важливою є пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, щоб вони мали цікаву і гідну альтернативу вулиці, наркотикам, алкоголю. Саме тому ми проводимо чемпіонати, які тривають по декілька місяців із залученням великої кількості учасників з кожного села. Було вперше започатковано чемпіонати Бориспільщини з міні-футболу, які згодом переросли у чемпіонати з футзалу. Вперше проведені також чемпіонати з волейболу і баскетболу. Раніше це були звичайні турніри.
Приємно, що у кожному селі є ентузіасти, люди, які люблять спорт, вони співпрацюють із сільськими головами. Адже змагання проводяться саме за фінансової підтримки сільських голів. Все це дало нам змогу вибороти ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-масової роботи.

— Які сільські голови найбільш активно сприяють розвитку фізичної культури і спорту?
— Відрадно, що більшість сільських голів допомагають нам у роботі. Та найбільш активні — Марія Комащенко (Вишеньки), Микола Чуй (Головурів), Микола Шмаюн (Щасливе), Олександр Лазаренко (Гнідин). Є сільські голови, які самі займаються спортом і залучають до занять підростаюче покоління. Усіляко сприяють розвитку спорту у своїх селах Гнідинський сільський голова Олександр Лазаренко, Любарецький — Юрій Донець (нещодавно відкрив шаховий клуб), Вороньківський — Ігор Заборний (тут працює тренажерний зал), Глибоцький — Олександр Дмитрук.
У роботі мені завжди сприяє районне керівництво. До речі, за ініціативи заступника голови районної ради Івана Недогибченка, сільські голови, представники райради і адміністрації грають у футбол на манежі у Щасливому.
Хочеться відзначити, що спортивне життя у с. Сошників вирує завдяки місцевому мешканцю, ентузіасту Олександру Іщенку. Команди сіл Гора та Іванків, які ще минулого року були пасивними, цього року повністю змінили своє ставлення і стали активними учасниками усіх спортивних заходів. Прикро, що у Мартусівці сильна команда, але з невідомих причин не бере участі у чемпіонатах; у минулому ж сезоні Василь Косовець, Мартусівський сільський голова, майстер спорту з боксу, особисто займався цими питаннями. Команда з Дударкова вперше за п’ять років взагалі не брала участі у зимових чемпіонатах.

— Які види спорту найбільш поширені у Бориспільському районі?
— Найпопулярніший вид спорту — футбол. Ми проводимо чемпіонати району серед сільських команд протягом 7-8 місяців. Є команди першої і вищої ліги.
У 2006 році ми заснували федерацію футболу Бориспільського району, яка надзвичайно ефективно нам допомагає в організації, професійному підході до занять з футболу. У районі є декілька команд, які завжди між собою ділять перемогу, різниця між І і ІІ місцями нерідко буває лише одне очко.
Щоосені ми проводимо підсумкову районну спартакіаду, яку присвячуємо Дню фізкультури і спорту України. На стадіоні «Колос» збираються команди усіх сільських рад. На жаль, у минулому році ми не побачили команду із Мартусівки, а Рогозів взяв участь лише в одному виді змагань.

— Чи достатня матеріально-технічна база для розвитку спорту району?
— У нас добре працює Бориспільська районна ДЮШС, де активно розвиваються шість видів спорту: волейбол, футбол, легка атлетика, греко-римська боротьба, бокс і пауерліфтинг. У спортшколі працює 21 тренер. Проте ДЮСШ не має своєї матеріально-технічної бази, тому заняття проводяться при загальноосвітніх школах.
У районі успішно працюють сім спортивних клубів. Найбільшого прогресу досягли «Олімп» (Щасливе), «Альянс-2000» (Кірове), «Авангард» (Гора).
На мою думку, для сучасного розвитку фізкультури і спорту пристоличного району вона недостатня. Наприклад, у Воронькові і Сеньківці футбольні поля не відповідають стандартам. Хотілося б, щоб у нас була своя районна спортивна школа, щоб було достойне фінансування спортивної галузі. Можливо, тоді буде здоровою наша нація. Я вважаю, що краще виділяти кошти на спорт, аніж на лікування.

— Які питання Ви б прагнули вирішити якомога швидше?
— На мій погляд, найважливішою проблемою є відсутність інструкторів з фізичної культури та спорту при сільських радах. Це вкрай важливо. А сьогодні усі клопоти лягають на плечі сільських голів. Потрібно віднайти кошти на харчування, бензин, форму, інвентар. Переважно усі витрати беруть на себе спонсори. Я вже декілька разів порушував ці питання, проте вони зависають у повітрі.

— Ви працюєте практично без вихідних. Чи приносить Вам робота душевне задоволення?
— Спорт — це здоров’я, краса і сила нашої нації. Я свого часу займався боксом, сьогодні ж у вільний час займаюся тренуванням підлітків. Цей вид спорту мені подобається тим, що він виховує моральні якості, впевненість у своїх силах, додає життєвої енергії, дозволяє досягти вершин. І хоча вихідних у спорті практично не буває, бо у суботу і неділю проводимо змагання, я дуже люблю свою роботу. Вважаю, що роботі потрібно віддаватися сповна, інакше не досягнеш поставленої перед собою мети. А коли ти приходиш у зал, а він гуде від переповнення емоцій і безмежної радості, коли бачиш вогонь, запал в очах дітей і дорослих, я вважаю, що я чогось зумів досягти, що це моя робота і моє захоплення.

Лариса Громадська

джерело: Вісті

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x