loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

На жаль, немає порозуміння

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На жаль, немає порозуміння

Залізниця стурбована проблемами населення щодо курсування приміських електропоїздів через станцію «Бориспіль». Залізничний транспорт відіграє значну роль для мешканців міста Борисполя. Згідно зі статистичними даними, у 2011 році залізничним транспортом скористався кожен другий житель міста. Через залізничні ворота міста в середньому за добу проходить близько 2,5 тис. мешканців, більшість з яких користуються приміським залізничним транспортом.

Згідно зі ст. 9 Закону України «Про залізничний транспорт», збитки залізничного транспорту загального користування від їх використання відшкодовуються за рахунок державних або місцевих бюджетів.

Південно-Західною залізницею проводиться велика робота з міською та районними адміністраціями Київської області. Так, за 2011 рік по Київській області відшкодовано залізниці 5781,1 тис. грн, що складає 51% від перевезених пасажирів.

Найгірша ситуація щодо відшкодування збитків за перевезення пільгових категорій громадян серед міст та районів по Київській області склалася у місті Бориспіль. За 2011 рік недоотримано залізницею 190,0 тис. грн.

Недоотримання компенсації призводить до збитковості приміських перевезень, що впливає на виконання ремонту рухомого складу, унеможливлює закупівлю нового рухомого складу, забезпечення виконання графіку руху, знижує рівень безпеки руху та призводить до погіршення умов перевезення пасажирів.

Для виходу із ситуації з приводу відшкодування збитків за перевезення пільгових категорій громадян керівництвом залізниці проведено зустріч з головою Бориспільської міської ради Федорчуком А.С., на якій було запропоновано компенсувати недоотримані кошти за рахунок сплати земельного податку в 2012 році, але і в цьому питанні компромісу між залізницею і міською владою не знайдено.

Залізниця стурбована проблемами населення щодо курсування приміських електропоїздів через станцію «Бориспіль», але змушена буде, у разі ненадання належної уваги залізничному транспорту, відміняти найбільш збиткові рейси поїздів, що призведе до не задоволення потреб бориспільців.

Автор: Ігор УС

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x