loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Начальник Бориспільської міліції потрапив під депутатський «обстріл»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Свою порцію депутатської агресії отримав і начальник місцевої міліції Володимир Телега, якого викликали в розпал сесії, аби дізнатися, як триває розслідування справи нападу на голову громадської організації «Захист земель Київщини» Галину Бондаренко. Жінка, нагадаємо, відстоює права обдурених пайовиків уже не перший рік. А тому цей напад на неї увечері 17 квітня (в результаті якого вона опинилася у лікарні) викликав ряд запитань. І найперше, що цікавило депутатів, це те, як триває розслідування. Тому Володимир Телега, розповівши про відомі міліції деталі цієї події, повідомив, що на сьогодні порушена кримінальна справа щодо факту розбою (стаття 187, частина 2) та проводяться слідчі дії. А якихось політичних мотивів у цьому злочині правоохоронці поки що не вбачають.
Народні обранці, заведені ще зранку, не задовольнившись такою відповіддю начальника міліції, завалили його зливою дорікань і звинувачень, більшість із яких, до речі, загальновідома, але не доказова. По-перше, головний правоохоронець Борисполя отримав двійку за правопорядок у місті. За цим ланцюжком потягнулися звинувачення міліції у «кришуванні» наркопритонів та стихійної торгівлі, абсолютний неконтроль з її боку ситуації увечері у парку тощо. Зважаючи на це, одним із депутатів була висунута ідея створити у Борисполі свою муніципальну міліцію, підпорядковану місцевій владі, яка була б слухнянішою. Та особливого ентузіазму і підтримки ця ідея не викликала, а тому залишилася ідеєю.
Пан Телега, вислухавши скарги депутатів і по можливості відбиваючись від їхніх нападів, озвучив відповідь, яка є постійною на питання «чому погано працюєте?»: некомплект, погане фінансування і відсутність житла. Так, це проблеми, але хіба не до обов’язків начальника міліції належить вирішення їх, а не постійні скарги на те чи інше?

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x