loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Начальник Бориспольской милиции просит людей не быть безразличными и сообщать о подозрительных лицах и чрезвычайных ситуациях

08.10.13

Начальник Бориспольской милиции просит людей не быть безразличными и сообщать о подозрительных лицах и чрезвычайных ситуациях

Какое на сегодня состояние преступности в Борисполе и районе, сообщил начальник Бориспольского горотдела милиции Роман Козьяков.

С начала года в Борисполе и районе было зарегистрировано 457 кражи личного имущества граждан.

Больше всего – из домов, особенно в таких селах как Чубинское, Гнедын, Вишенки, Дударков, Гора, Иванков, Петровское.

Со слов главы правоохранительных органов, такое большое количество преступлений объясняется близостью к столице.

Предупредить и эффективно раскрыть преступления можно при наличии систем охраны и качественного видеонадзора. – отметил Козьяков. Он также заметил, если у сельских советов есть возможность, предлагаю установить видеокамеры на въезде и выезде из села, около кафе, магазинов и дискотек. Имея записи с камер наблюдения нам будет более легко выследить и задержать преступников.

Начальник милиции также поинформировал, что по каждому преступлению проводится основательный анализ, работают на предупреждение, но все равно их везде не хватает. Нужно максимально сгруппировать все имеющиеся силы: предпринимателей, сельских советов, простых людей. – У нас уже настроенная работа с частными охранными структурами, что дает позитивный результат. Не лишним будет и внимание людей к разным подозрительным и незнакомым лицам.

В последнее время приходят обращения от людей о том, что к ним приходили лица ромской национальности под видом скупщиков орехов, овощей или фруктов. И после такого визита из жилищ исчезали ценные вещи или деньги. Не забыл Роман Козьяков и про работу своих подчиненных, особенно участковых. Если с их стороны есть неподобающее отношение, звоните. Будем совместно корректировать их работу. – отметил начальник горотдела милиции.

За материалами газеты «Терминал: информационный еженедельник Бориспольщины»

Начальник Бориспільської міліції просить людей не бути байдужими та повідомляти про підозрілих осіб та надзвичайні ситуації

Який на сьогодні стан злочинності в районі, повідомив начальник Бориспільського міськвідділу міліції Роман Козьяков.

Так, із початку року було зареєстровано 457 крадіжок особистого майна громадян.

Найбільше – із будинків, особливо в таких селах як Чубинське, Гнідин, Вишеньки, Дударків, Гора, Іванків, Петровське.

Зі слів очільника правоохоронної служби, така велика кількість злочинів пояснюється близькістю до столиці.

Попередити та ефективно розкрити злочини можна за наявності систем охорони та якісного відеонагляду. – зазначив Козьяков. Він також зауважив, якщо в сільських рад є можливість, пропоную встановити відеокамери на в’їзді та виїзді із села, біля кафе, магазинів та дискотек. Маючи записи з камер спостереження нам буде легше вистежити та затримати злочинців.

Начальник міліції також поінформував, що по кожному злочину проводиться ґрунтовний аналіз, працюють на попередження, але все одно їх скрізь не вистачає. Щоб зменшити злочини, потрібно максимально згрупувати всі наявні сили: підприємців, сільських рад, простих людей. – У нас уже налагоджена робота з приватними охоронними структурами, що дає позитивний результат. Не зайвим буде й увага людей до різних підозрілих та незнайомих осіб.

Останнім часом надходять звернення від людей про те, що до них приходили особи ромської національності під виглядом скупників горіхів, овочів чи фруктів. І після такого візиту з помешкань зникали цінні речі або гроші. Не оминув поза увагою Роман Козьяков і роботу своїх підлеглих, особливо дільничних.– Якщо з їхнього боку є неналежне ставлення, телефонуйте. Будемо спільно коригувати їх роботу.

За матеріалами газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини»

Переглядів:: 3
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x