loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Нардеп Сергій Міщенко: Тільки перебуваючи серед простих людей, можна зрозуміти їхні проблеми і допомогти

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У розпалі традиційні зустрічі народного депутата України від БЮТ Сергія Григоровича Міщенка із виборцями на Бориспільщині. Минулого тижня він зустрівся із освітянами міста та однодумцями партії з району. Попереду ще не одна зустріч із будівельниками, медиками, виробничниками… Серед простих людей Сергій Григорович став «своєю людиною» не тільки через те, що родом із Бориспільського краю, а й тому, що, незважаючи на зайнятість, не забуває своїх виборців, регулярно зустрічається із ними, допомагаючи вирішувати проблеми та разом із людьми радіючи приємним подіям. Це депутат, якого виборці знають в обличчя, а не просто зі слів. Адже він чи не єдиний із нардепів Верховної Ради, який регулярно відвідує закріплений за ним уже не перше скликання 94-й округ, куди входить і Бориспільщина.

• • •

ПРОБЛЕМИ НА МІСЦЯХ НЕ ЗАЛИШАТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ БЮТу
Наприкінці минулого тижня виборці району мали можливість поставити питання на актуальні сьогодні теми Сергію Міщенку та почути із його вуст позицію Уряду та особисто Прем’єра Юлії Тимошенко щодо подій у державі. На цю зустріч депутат приїхав не з порожніми руками. Своїм виборцям він повідомив, що на останній зустрічі із Юлією Тимошенко було вирішено, що незабаром місту Борисполю і району буде виділено приблизно по 2 млн. грн., які, звичайно ж, підуть на вирішення найбільш проблемних питань краю.

Маніпулювати думками людей не дозволимо
Розповідаючи історію газового питання, Сергій Григорович висловив думку, що, на жаль, більшість подій у окремих ЗМІ висвітлюється так, як вигідно певним олігархічним кланам. А тому, звичайно, люди не знають усієї суті того чи іншого питання. До президентських перегонів, згідно із законом, ще рік, а безлад, пов’язаний із виборами, уже розпочався. Воювати із цим, зазначив депутат, дуже важко, але кидати все, віддавши країну на розтерзання певним кланам, ніхто не буде.

Щодо відставки Уряду Сергій Міщенко наголосив, що це просто повна профанація з боку Партії регіонів. «Вони прекрасно знають, що голосів на це немає. Ці люди звикли «хитати» повітря і продовжують це робити і далі. Було б непогано, якби в тій же постанові про відставку Уряду вони подали його новий склад, виконуючих обов’язки. Натомість же вони, замість того, щоб у такий важкий час стояти на боці національних інтересів України, захищаючи її та людей від кризи, через панів Фірташа і Бойка намагаються силами облгазів створити у людей незадоволення щодо недостатнього тепла в квартирах та холодної води. Ось чим вони займаються. І шкода, що країна має таку недолугу і абсолютно недієздатну опозицію».

Соціальна сфера без зарплат не залишиться
Після виступу Сергія Міщенка із залу посипались питання. Серед них і те, що стосується затримки заробітних плат працівникам соціальної сфери. На це гість зазначив, що у 2008 році всі бюджети були перевиконані: як державний, так і місцеві. А якщо зарплата сьогодні на підприємствах, які залежать від місцевих бюджетів, не виплачується, за це несуть відповідальність мери. Щодо заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ, то, незважаючи на кризу, усі кошти, які передбачалися в державному бюджеті для оплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, були перераховані в місцеві бюджети. Останні, за підсумками минулого року, теж було перевиконано, а тому сьогодні немає підстав для будь-якої заборгованості працівникам бюджетної сфери. Якщо ж окремі представники місцевої влади допускають таку заборгованість, це свідчить тільки про те, що місцевий бюджет замість виплати заробітної плати використав гроші нецілеспрямовано. Якщо такі сигнали будуть, наголосив Сергій Міщенко, Уряд буде звертатися до Генеральної прокуратури і спробує за кожним фактом, де були затримані гроші для працівників бюджетних установ, розібратися.

На військових держава економити не буде
Не менш хвилюючим питанням для присутніх було і те, що відчутно скоротилися виплати військовим. А тому виборці попросили Сергія Григоровича прокоментувати цю ситуацію, на що він повідомив наступне: «Коли формувався бюджет на 2009 рік, питання доплати військовим ставилось дуже серйозно. На оборону – виплату заробітної плати, соціальні пільги, будівництво житла – дали більше, ніж минулого року. Питання в іншому: усі Міністерства знизили звичні для людей надбавки, але вони будуть повернені уже в лютому-березні цього року. Якщо, у зв’язку із економічною кризою, ми економимо на окремих галузях, то військових це не стосується. Тому у цьогорічному бюджеті закладено достатньо коштів, щоб проводити звичне фінансування. Я не кажу, що воно буде вищим, але в тому розмірі, яке було, залишиться. Таким чином, невиплати надбавок були лише у ті місяці, коли була невизначеність».

Справи наметового містечка під Щасливим — на контролі
Пам’ятними чи не для всієї України є події, які нещодавно розгорталися у наметовому містечку біля Щасливого на трасі Київ–Харків. Свого часу туди по черзі приїжджало багато відомих політиків, обіцяючи допомогу, але красиві слова були сказані, а до справи так і не дійшло. Був неодноразово у цих обдурених людей і Сергій Міщенко. І саме завдяки йому люди отримали першу перемогу, адже він та його команда не тільки досконало знають суть цих двох проблем – паїв і садів, вони ще й діють щодо вирішення цих питань. А тому виступ депутата із цього питання сподобався виборцям, які прийшли на зустріч із ним: «Не мені вам розповідати, як у 1800 людей ділки забрали акти на землю, яка йшла боротьба за неї, як люди відстоювали свої права у цьому містечку. Ми буквально за три місяці зробили усі апеляції, виграли усі справи. І зараз люди уже більшу половину актів повернули. Процес іде. Інша проблема – сади. Це соціальна сфера – вчителі, лікарі, у яких не було державних актів. Вони мали лише проекти розпаювання. Вийшло так, що у цих людей актів ще не було, а іншим людям завдяки нашим «чесним» судам їх видали. Тому зараз у судових інстанціях ми клопочемося про те, аби відмінити ті акти. І зараз тривають перемовини, у яких і я беру участь, між керівництвом райдержадміністрації і цією групою людей зі Щасливого. У результаті проведеної роботи як юрист скажу, що цей процес буде важчим, але не безнадійним».

• • •

БОРИСПІЛЬСЬКА ЗУСТРІЧ ДОДАЛА РОБОТИ ДЕПУТАТУ

Минулої п’ятниці зал Бориспільської міської ради був майже вщент заповнений людьми. Візит до Борисполя народного депутата України від БЮТ Сергія Григоровича Міщенка викликав такий інтерес, що попередньо оголошена зустріч із працівниками освіти переросла у загальноміське зібрання.

Не газом єдиним
Перипетії газового протистояння — одне із найбільш наболілих нині питань. Але зустріч розпочалася із приємної інформації: незважаючи на труднощі сьогодення, у Борисполі таки буде льодовий палац! І будівництво його розпочнеться вже з ІІ кварталу цього року. Усі документи вже підготовлені, виділено 3 га землі в районі 35-го кілометру. Навіть кошти на будівельні роботи вже мали надійти до міста Борисполя.
— У стабілізаційному фонді Державного бюджету 2009 року на програму будівництва льодових палаців по Україні виділено близько 150 млн. грн., — повідомив Сергій Григорович. — Подібну програму в минулому році було запроваджено в Донецьку, Калуші, Херсоні, у цьому кварталі закінчується будівництво такого льодового палацу в Харкові.
Дуже важливо те, що нам вдалося досягти домовленості, що цей льодовий палац буде переданий у власність громади міста Борисполя, хоч він і зводитиметься за бюджетні кошти. До того ж, Бориспіль отримає не лише льодову арену, а цілий спортивний комплекс з відповідною інфраструктурою, магазинами, кав’ярнями… Що саме захочете там розташувати, вирішуватиме сесія міської ради.
У зв’язку із цим відкривається ще одна цікава перспектива. Днями приїжджали до Києва представники хокейної команди «Лос-Анджелес Кінгз» із НХЛ. Вони розглядали можливість побудувати у невеликих містах України спортивні містечка зі спортивними комплексами, льодовими палацами, басейнами. Після попереднього розгляду пропозицій вибір зупинили на Борисполі та Броварах. Не виключено, що пілотний проект буде реалізовано саме в нашому місті. А це відразу декілька тисяч робочих місць.

Лікарні та школам обіцяють допомогу
Політика фракції БЮТ у Верховній Раді — щороку шукати можливості, щоб поповнювати бюджет і максимально допомагати своєму округу. Те, що народні депутати Блоку Юлії Тимошенко взяли на себе зобов’язання вирішувати проблеми, які не може врахувати недосконалий Бюджетний кодекс, — вимушений крок. Але поки що іншого виходу немає.
— Два тижні тому я спілкувався з Прем’єр-міністром України, — повідомив присутнім Сергій Міщенко, — і було прийнято рішення виділити з того ж таки стабілізаційного фонду кошти, які будуть розподілені між містами і районами округу на вирішення тих проблем, які буде визначено першочерговими. Думаю, для Борисполя важливо придбати необхідне обладнання для Центральної районної лікарні, в тому числі для пологового відділення (завідуючий Бориспільською ЦРЛ В’ячеслав Вікторович Євтушенко відразу на зібранні передав гостю список найбільш необхідного). Потрібно також визначитися, що насамперед необхідно для шкіл та дитячих садків. Уже з лютого-березня ці кошти почнуть надходити до міста. Але вони йтимуть, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, тільки на цільові програми.

Опрацьовується також програма фінансування реконструкції автомобільних доріг у місті Борисполі, тому що місцевий бюджет такі роботи у цьому році самотужки не потягне. Хоча таке фінансувати не просто, адже дороги комунальні.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x