loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Наша гордість

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Започаткована у 2007 році ініціатива Бориспільської районної ради про присвоєння звання «Почесний громадянин Бориспільського району» – значуща і трепетна сторінка літопису наших днів. Такою акцією шануємо, відзначаємо і дякуємо тим, хто своєю життєвою снагою, переконаннями, працею досяг незаперечного авторитету і визнання серед земляків.
Згідно з рішенням шостої сесії районної ради від 21.07.2011 р. до славної когорти почесних громадян Бориспільщини приєднався і наш гнідинець Василь Іванович Галатенко.
Педагогічний колектив Гнідинської школи імені Петра Яцика, очільником якого він був не одне десятиліття, щиро дякує депутатам районної ради (голосування було таємним), редакції щотижневика «Вісті» за підтримку нашого кандидата. Важко було в рамках офіційного листа-подання розповісти про Людину, Колегу, Друга, Заслуженого учителя України, Майстра, Патріота.
Жителі Бориспільщини знають його як директора Ревнівської та Гнідинської шкіл, як депутата Київської обласної та Бориспільської районної рад, як автора гострих політико-аналітичних статей у «Вістях», як засновника, видавця та автора цікавих публікацій газети для Гнідинської сільської громади «Срібна підкова».
З діда-прадіда Галатенки – шановані родини в Гнідині. Інтернет повідомляє, що історія прізвища сягає тих часів, коли «галатами» в Стародавньому Римі називали воїнів. І гнідинські «галати» були сміливими солдатами, розумними господарями, вчителями від Бога, вмілими керівниками. Можливо, і акумулювалося багато у Василя Івановича від пращурів у характері: небайдужість до чужої біди, стійкість у відстоюванні принципових позицій, непримиренність з неправдою, нескореність, національна ідея. Так було, коли вирішував проблеми жителів свого округу, коли очолював у 2005 році протистояння освітян з тодішньою районною владою. Так є і сьогодні, коли він турбується за рідну школу, як голова Піклувальної ради, коли всім серцем вболіває за своє село і не лише гострим словом, а і ділом сприяє вирішенню проблем своїх односельців.

Ніна Кудько, директор Гнідинської школи імені Петра Яцика
джерело: Вісті

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x