loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Навіщо Борисполю півсотні депутатів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Навіщо Борисполю півсотні депутатів

На бюджеті Борисполя перебуває 48 депутатів мажоритарників, які повинні працювати на громаду міста та виконувати свої обов’язки щодо відстоювання інтересів тих, хто іх обрав – громади. У кожного з міських депутатів є розділена територія (дільниця), за які власне і повинні турбуватися обранці.

Насправді ж, ми бачимо зовсім інше. Більшість депутатів просиджують по дві-три години на сесії (до речі, Бориспільській районній раді на проведення сесії вистачає не більше години) і жодної пропозиції чи скарги не афішують, усі вирішують свої нагайні потреби, або беруть на себе відповідальність вирішувати загальні міські проблеми на власне бажання. А проблеми безпосередньо тих людей які знаходяться у відповідальності – вони ігнорують бо немає скарг, немає зауважень в роботі. Люди навіть не знають тих обранців, які повинні піклуватися за людей хоча б на своїй дільниці. Щонайменше 70% депутатів не ознайомилися особисто з мешканцями дільниць за які вони відповідають, не проводять зустрічей зі своїми виборцями, не турбують про стан проблем. Люди йдуть скаржитися на свої проблеми не дільничному депутату а відразу до мера.

Хоча, міські депутати це не ті політики яких можна побачити лише по телевізору, це люди яких «нібито» вибрала громада, ми з вами, а тому у них є свої обов’язки перед нами.

Кожен депутат Бориспільської міської ради зобов’язаний:
1. Підтримувати зв’язок з виборцями, територіальною громадою міста, трудовими колективами і громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, розташованими на території міста Бориспіль;
2. Не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу міської
ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців;
3. Брати участь в організації виконання рішень ради та її органів, дорученню виборців, у масових заходах, що проводяться Бориспільською міською радою на території громади;
4. Вивчати громадську думку; вивчати потреби територіальної громади,
інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні;
5. Визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Згідно з нашим проведеним інтернет-опитуванням на сайті «Движение Борисполя» та у соціальній мережі «Вконтакте» більшість опитуваних навіть не знають свого дільничного депутату.

В опитуванні взяли участь 107 учасників.
Я навіть його не знаю – саме ця відповідь стоїть на першому місці, за неї проголосувало 62 людини.

Наразі опитування ще й досі тривають, ви також можете залишити свій голос, аби дізнатися чи цілеспрямовано йдуть кошти на утримання такої кількості міських депутатів.

Уточнення. Після написання статті мені повідомили що, місцеві депутати працюють на громадських засадах, тобто безоплатно.

Автор: Дмитро Гуцало

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x