loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

«Не мовчіть — і вас почують»

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Під такою назвою побачила світ книга професора медицини, першого проректора Бориспільського МАУП Леонтія Сандуляка, презентація якої відбулася 24 червня у Бориспільській міській бібліотеці.
Леонтій Іванович представив свого соратника, Героя України, колишнього політв’язня Левка Лук’яненка. Це вони удвох 22 серпня 1991 року написали Акт проголошення незалежності України — своєрідне свідоцтво про народження Української держави.
У своїй книзі Леонтій Сандуляк пояснює, чому він, професор медицини, успішний вчений, викладач університету, зайнявся політикою, створював громадські організації на Буковині і Київщині. У монографії йдеться про діяльність Леонтія Івановича як депутата Верховної Ради Радянського Союзу, далі — про період становлення, боротьбу за незалежність України, про дипломатичну службу у Румунії. Автор розповідає про історичні події, наголошуючи, що кожна людина є їх учасником і творцем власного життя.
Спочатку Леонтій Іванович хотів назвати книгу «Стукайте — і вам відчинять» (як звучить у Біблії), але слово «стукати» асоціюється із «стукачем», тож він вирішив назвати роботу «Не мовчіть — і вас почують». У Радянському Союзі тільки офіційно зареєстровано було 80 млн доносів один на одного. Це була така держава, коли у кожній академічній групі на 10 студентів був сексот, який постійно інформував, про що говорять…
Левко Лук’яненко наголосив, що у період, коли слово «національний» було вороже для переважної більшості депутатів-комуністів, було нелегко стати на шлях незалежності. «На жаль, ми не змогли змінити окупаційну адміністрацію. Адже ми були у меншості. Навколо були люди, які налаштовані проти незалежної України, — розповів Левко Григорович. — Та все ж великим досягненням було те, що люди, які виховані в антиукраїнському промосковському дусі, стали під жовто-блакитний прапор і тризуб…»

На фото автора: Леонтій Сандуляк і Левко Лук’яненко
Лариса Мацюк
джерело: ВІСТІ

Переглядів:: 4
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x