loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Непогода руйнує Бориспільщину

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Непогода руйнує Бориспільщину

Погода минулого тижня наробила біди в Борисполі та районі, про це Borispol.org.ua повідомила помічник начальника Бориспільського міського відділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Світлана
Коломієць.

Так 31 травня в селі Сулимівка (Бориспільський район) на автомобіль ВАЗ-2109 впало дерево.

Аналогічний випадок стався цього ж дня і в м. Бориспіль, на автомобіль АЗЛК-2141, який знаходився на вул. Мануільського також впало дерево.

Але це, ще не всі негаразди які завдала природа в цей день. Від удару блискавки постараждали будинки, а саме: в селі Мирне по вул. Миру, де сталася пожежа житлового будинку, також в с. Любарці по вул. Свердлова згоріла господарська будівля.

1-го червня знищено 115 кубів дерев’яних дошок в с. Сошників, по вул. Іванова на території підприємства яке там розташовано.

6-го червня в селі Гнідин, вул. Лугова повністю знищено будинок площею 150 кв.м.

Непогода разрушает Бориспольщину

Погода прошлой недели наделала беды в Борисполе и районе, об этом Borispol.org.ua сообщила помощник начальника Бориспольского городского отдела по взаимодействию с общественностью и СМИ, Светлана Коломиец.

Так, 31 мая в селе Сулимовка (Бориспольский район) на автомобиль ВАЗ-2109 упало дерево.

Аналогичный случай произошел в этот же день и в г. Борисполь, на автомобиль АЗЛК-2141, который находился на ул. Мануильского также упало дерево.

Но это, еще не все проблемы которые нанесла природа в этот день. От удара молнии постараждали дома, а именно: в селе Мирное по ул. Мира, где произошел пожар жилого дома, также в с. Любарцы по ул. Свердлова сгорела хозяйственная постройка.

1 июня уничтожено 115 кубов деревянных досок в с. Сошников, по ул. Иванова на территории предприятия которое там находится.

6 июня в селе Гнедин, по ул. Луговая полностью уничтожен дом площадью 150 кв.м.

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x