loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Новий Трудовий кодекс подовжує робочий день до 12 годин

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Новий Трудовий кодекс подовжує робочий день до 12 годин

Кодекс уже готовий до другого читання.

Проект нового Трудового кодексу України передбачає низку нововведень, який ігнорують право людини не тільки на відпочинок, але й охорону здоров’я.

Найбільше експертів обурили норми про збільшення тривалості робочого дня з 8 до 12 годин і скороченні часу на відпочинок між змінами до 12:00, пише ZN.UA.

“Стаття 143 МКУ дозволяє встановити фактично необмежену тривалість робочого дня і тижня. Найбільше дискусій у наукових колах викликав теза про збільшення робочого часу з нинішніх 40 годин на тиждень до 48”, – розповів директор Інституту праці НАМН України, академік Юрій Кундієв.

Варто відзначити, що проект нового Трудового кодексу вже пройшов перше читання і намічений на затвердження в 2013 році.

“Робочий день у будь-якій компанії може бути продовжений до 12 годин, а за наявності достатніх підстав – і більше.

Зловживання можуть бути спровоковані і тим, що вичерпний перелік таких підстав не надається”, – зазначив він.

Єдина поступка від законодавців полягає в тому, що продовження робочого дня можливе лише за письмовою згодою того, хто працює. Але, на думку фахівців, це просто фількіна грамота. “Нехай спробує не погодитися! В умовах безробіття таке уточнення сприймається як насмішка”, – сказав Кундієв.

Наукові експерти переконані, що ці статті законопроекту несуть пряму загрозу здоров’ю людей.

Експерти, правозахисники, профспілкові діячі стверджують, що проект Трудового кодексу не погоджували з громадськими організаціями, не було проведено жодного публічного обговорення, презентації або дискусії. Проект так і не представили на розгляд Міжнародної організації праці.

Незважаючи на це, він уже готовий до другого читання.

Нагадаємо, в травня 2012 року, українські профспілки заявили, що прийняття нової редакції Трудового кодексу України та Закону “Про зайнятість населення” без всенародного обговорення неможливо і може призвести до страйків.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x