loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Обережно, шахрай у рясі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Нас найняв на будівництво церкви Микола Кравчук. Сказав, що церкву будують коштом патріарха, тож проблем з матеріалами і оплатою не буде.

Ми хотіли заключити трудовой договір, але Кравчук Микола, відмовився. Каже – що ви церкві недовіряєте. Я настоятель, моє слово закон. Ну як не повірити. У нас на західній Україні священики шановані люди.

Чи були нарікання на вашу роботу збоку настоятеля ?
Ні нарікань на роботу нашої бригади не було. Перед святами він нам виплатив аванс і відпустив на декілька днів поїхати додому, а коли приїхали то виявилось, що ми вже не потрібні. Замість нас працюють вже інші. Віддавати зароблені нами гроші Микола Кравчук відмовився. Каже – що ви родичі мені, щоб я вам платив.

Якщо ми правильно зрозуміли то настоятель Свято-Миколаївської церкви, що на книшовому цвинтарі Микола Кравчук вас «кинув» ?
Кинув, та ще і як кинув. Ми від бориспільців чули, що він непорядна людина, але не могли повірити – адже він священик! А тепер повірили. Це шахрай у рясі виявляється не одних нас обдурив. Він добре нагрів собі руки і на перепохованнях могил. Хлопцям платив одну суму за перезахоронену могилу, а записував утричі більшу, а таких пере захоронень 1000-ча із добрим хвостиком, от і рахуйте. А ви думаєте звідки в нього гроші? Як він сам казав – що закінчив тільки семінарію, зарплати не отримує. Але при цьому найма квартиру в Борисполі, будує собі житло, має дві дорогі іномарки, і це тільки частина, але вже і на цю частину треба мати кругленьку суму.
Як вже ми удостовірились, цей настоятель заробля собі шахрайським способом. Він в одних людей навіть шахрайським методом намагався відібрати будинок. Так ті люди змушені були звертатися за допомогою в мерію міста.

Невже таке може бути в нашому місті ?
Ви, що не вірите? Ну так підіть у міськраду і все з’ясуєте! Він навіть тими грошима, що люди кидають в скриньку розпоряджається як хоче.

Шановні бориспільці ми перевірили деякі факти і вони нажаль підтверджуються. Настоятель Микола Кравчук – шахрай! Хитрий і підступний шахрай у рясі. Якщо і Вам щось відомо про його «фокуси»
Телефонуйте і розкажіть: тел.. 044 234-30-35; 044 235-41-77; 6-14-34.
Правозахисна організація РЧС.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x