loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Обиратимемо передвиборчі акції чи реальну програму розвитку?

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Дуже скоро життя змусить нас рахувати кожну копійку, яку витрачатимемо на енергоносії. А сьогодні ще ми досить часто навіть не помічаємо, наскільки тісним є зв’язок між енергозатратами, станом енергетичних комунікацій та нашими повсякденними проблемами. Кандидат у депутати Бориспільської міської ради по виборчому округу №13 від міської партійної організації Народної Партії Олександр Петрович Євтушенко переконаний, що тільки реконструкція систем енергопостачання міста допоможе Борисполю і в найближчому майбутньому інтенсивно розвиватися та протистояти загрозі надзвичайних ситуацій.
Коли кандидат у депутати Бориспільської міської ради Олександр Петрович Євтушенко по виборчому округу №13 готувався до зустрічей із виборцями, він запрошував також і представників бориспільської міської влади. Зокрема, до виборців мікрорайону «Голівуд» (на вулиці Нова-ІІ) разом із кандидатом планували прийти найвищі очільники міста. Щоправда, в останній момент стало відомо, що міського голову Анатолія Федорчука викликали до столиці. Проте і розмова із його першим заступником Миколою Петровичем Корнійчуком за участю начальника ЖРЕУ Івана Миколайовича Хворостянки винесла на поверхню багато болючих проблем. Серед них — невідремонтовані під’їзди, латані-перелатані прибудинкові території, де місцями зовсім зруйноване асфальтове покриття. Здавалося б, який це має стосунок до енергопостачання? Такий прямий, що прямішого не вигадати.
Скажімо, скаржилися люди, що після прокладання нового електричного кабелю, що веде до будинку №2, замість згорілого, наші комунальники за рік так і не спромоглися відновити перед будинком асфальтове покриття. Адже вони вимушені обирати між життєво важливими проблемами і просто важливими, до яких і належить невідновлений асфальт. Звичайно ж, якщо трапляються аварії на внутрібудинкових комунікаціях (а мережі електропостачання страждаюь чи не найчастіше), в першу чергу кидають сили на їх ліквідацію. А на доріжку — що вже залишиться або якщо залишиться. Як бачимо, за рік на асфальтування нічого нашкребти не вдалося.
Реконструювати б усі електромережі мікрорайону капітально, гроші б, що витрачалися на їх ремонт, пішли б чи на асфальтування, чи на ремонт під’їздів, чи на інший благоустрій. Перспектива замінити освітлення у під’їздах на більш ефективне, з використанням енергозберігаючих технологій, також обіцяє економію ЖЕКом коштів, які витрачаються на ремонти, постійну заміну лампочок та оплату електроенергії. А все це здійснюється за рахунок коштів нашої з вами квартирної плати. Зекономимо наші з вами гроші — для них знайдеться більш ефективне застосування, аніж щоразу латати одні й ті самі дірки.
Усі ці напрямки роботи і є проектами, які хотів би втілити у життя у своєму рідному місті Олександр Петрович Євтушенко, кандидат у депутати Бориспільської міської ради по виборчому округу №13 від міської партійної організації Народної Партії.
За іронією долі, мікрорайон «Голівуд» є найкращим полігоном для втілення в життя усіх перспективних проектів, які Олександр Петрович виніс до своєї передвиборчої програми. Адже колишня «прометеївська» електрична підстанція, яка постачає електроенергію на цей мікрорайон, знаходиться на обслуговуванні міста — жодне підприємство, яке могло б виконувати цю роботу, не хоче брати на себе такий головний біль. От місту і доводиться щоразу шукати виконавців, якщо на підстанції трапляються аварії.
Олександр Петрович Євтушенко та його підприємство «Єдині енергетичні системи України» готові не просто взяти підстанцію на обслуговування, а саме з неї розпочати втілення в життя своїх перспективних проектів. Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук переконаний, що співпраця міської влади із Олександром Євтушенком, як з депутатом, була б вигідною і для цього, 13-го округу, і для міста, загалом. А якщо взяти до уваги, що Микола Петрович балотується у депутати Київської обласної ради по округу, до якого входить і цей мікрорайон, вимальовується перспектива створити команду, яка зможе взяти на себе і розробку програм з реконструкції систем енергопостачання міста, і забезпечення їх фінансування і реальне втілення в життя.
Адже сьогодні тільки за освітлення вулиць і дворів місто сплачує близько 500 тис. грн щомісяця. Скільки ж коштів на благоустрій можна отримати додатково, якщо завдяки енергозбереженню скоротити ці затрати у кілька разів!
Звичайно, реалізацію таких далекосяжних перспективних планів не можна продемонструвати виборцям уже сьогодні. Але Олександр Петрович займає практичну і реалістичну позицію:
— Я не думаю, що виборців потрібно переконувати за допомогою шоу-програм та гучних акцій. У майбутньому може з’ясуватися, що усе це одноразове. Я іду працювати до міської ради, щоб розробляти і втілювати в життя загальноміські програми, які допоможуть місту зменшити кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із енергопостачанням, розширювати кількість освітлених вулиць. Програми впровадження енергозберігаючих технологій допоможуть зменшувати витрати на електроенергію. Якщо місто менше витрачатиме на усунення аварій, зокрема електромережі, зекономлені кошти можна буде спрямувати на той же ремонт під’їздів.
Детального вивчення і окремої програми реконструкції та розвитку потребує міська система зливової каналізації (а саме через її відсутність на багатьох вулицях Борисполя інтенсивно руйнується асфальтове покриття). Усього цього не зробиш прямо зараз. Але без реалізації таких програм Бориспіль просто не зможе розвиватися далі.
Що ж до будівництва спортивних та дитячих майданчиків, реконструкції колонок та інших напрямків благоустрою, — усе це пряме завдання міської влади, для виконання якого і кошти потрібно виділяти, і інвесторів шукати. На цій роботі можна зосередитися і після виборів, не використовувати для піару та агітації.

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x