loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Осенние дни в объятиях творчества: Фотодокументальная выставка, литературно-художественной вечер, встреча с поэтом и выставки живописи

09.11.13

Осенние дни в объятиях творчества: Фотодокументальная выставка, литературно-художественной вечер, встреча с поэтом и выставки живописи

В последний месяц осени, редакция Borispol.org.ua рекомендует тебе отвлечься от повседневности и обязательно посетить интересные мероприятия со своей второй половинкой.

1. Выставка творческих работ Яны Астаховой – живопись, графика
С 6 по 30 ноября в музее «Современный Борисполь» по улице Головатого, 3, проходит персональная выставка творческих работ Яны Астаховой на тему живопись, графика.

2. Выставка творческих работ Валентина Ваховского – живопись
В пятницу, 8 ноября в 16:00 состоялось открытие выставки творческих работ по живописи Валентина Ваховского. Выставка будет длиться до 8 декабря в Бориспольском Историческом музее
по ул. Киевский Шлях, 89.

3. Мастер-класс по росписи ложек
Сегодня, 9 ноября в 15:00, в помещении музея «Современный Борисполь», мастерица Екатерина Поляруш покажет посетителям мастер-класс по росписи ложек.

4. Литературно художественный вечер «Бориспольский венок Кобзарю»
В пятницу, 15 ноября, в помещении Бориспольского исторического музея состоится Литературно-художественный вечер «Бориспольский венок Кобзарю», начало в 16 часов.

5. Фотодокументальная выставка к 80-ым годовщинам Голодомора 1932-33 годов
Также, 15 ноября в помещении Бориспольского исторического музея, совместно с архивным отделом горсовета, начнется фотодокументальная выставка к 80-ым годовщинам Голодомора 1932-33 гг. Фотовыставка будет длиться до 1-го декабря.

6. Мастер-класс по изготовлению открыток
В субботу, 16 ноября, в 15:00 в помещении музея «Современный Борисполь» состоится мастер-класс от Екатерины Поляруш по изготовлению открыток (формируется группа, информация за тел. 6-86-65)

7. Мастер-класс для детей по рисованию
В среду, 20 ноября в 12:10, Яна Астаховая для детей покажет мастер-класс по рисованию. Мастер-класс состоится в помещении музея «Современный Борисполь».

8. Творческий вечер с поэтом Петром Засенком
В четверг 21 ноября, в 15:00, в помещении музея «Современный Борисполь» состоится творческая встреча с поэтом Петром Засенком.

Напомним, что в помещении музея «Современный Борисполь» каждый вторник с 17:00 открыта студия ландшафтного творчества.

Все мероприятия открыты, и каждый желающий может их посетить.

Желаем приятно провести последние дни этой осени!

Осінні дні в обіймах творчості: Фотодокументальна виставка, майстер-класи, літературно-мистецькій вечір, зустріч з поетом та виставки з живопису

В останній місяць осені редакція Borispol.org.ua рекомендує тобі відволіктися від буденності та обов’язково відвідати цікаві заходи зі своєю половинкою.

1. Виставка творчих робіт Яни Астахової з живопису
З 6 по 30 листопада у музеї «Сучасний Бориспіль» по вулиці Головатого, 3, проходить персональна виставка творчих робіт Яни Астахової на тему живопис, графіка.

2. Виставка творчих робіт Валентина Ваховського з живопису
У п’ятницю, 8 листопада о 16:00 відбулося відкриття виставки творчих робіт з живопису Валентина Ваховського. Виставка триватиме до 8 грудня в Бориспільському Історичному музеї по вул. Київський Шлях, 89.

3. Майстер-клас з розпису ложок
Сьогодні, 9 листопада о 15:00, у приміщенні музею «Сучасний Бориспіль», майстриня Катерина Поляруш покаже відвідувачам майстер-клас з розпису ложок (наразі формується група, інформація за тел. 6-86-65)

4. Літературно-мистецький вечір «Бориспільський вінок Кобзареві»
15 листопада, у приміщенні Бориспільського історичного музею відбудеться Літературно-мистецький вечір «Бориспільський вінок Кобзареві», початок о 16-й годині.

5. Фотодокументальна виставка до 80-х роковин Голодомору 1932-33 років
Також, 15 листопада у приміщенні Бориспільського історичного музею, спільно з архівним відділом міськради, розпочнеться фотодокументальна виставка до 80-х роковин Голодомору 1932-33 рр. Фотовиставка триватиме до 1-го грудня.

6. Майстер-клас з виготовлення листівок
У суботу, 16 листопада, о 15:00 в приміщенні музею «Сучасний Бориспіль» відбудеться майстер-клас від Катерини Поляруш
з виготовлення листівок (формується група, інформація за тел. 6-86-65)

7. Майстер-клас для дітей з малювання
У середу, 20 листопада о 12:10, Яна Астахова для дітей покаже майстер-клас з малювання. Майстер-клас відбудеться у приміщенні музею «Сучасний Бориспіль».

8. Творчий вечір з поетом Петром Засенком
У четверг 21 листопада, о 15:00, у приміщенні музею «Сучасний Бориспіль» відбудеться творча зустріч з поетом Петром Засенком.

Нагадаємо, що у приміщенні музею «Сучасний Бориспіль» щовівторка о 17:00 працює Студія ландшафтної творчості.

Усі заходи відкриті, а тому, кожен охочий може їх відвідати.

Бажаємо приємно провести останні дні цієї осені!

Переглядів:: 3
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x