loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Особливості висотних робіт: корисно знати

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Багатьох з нас вражають люди , які щодня працюють високо над землею. Не ті, що сидять в упорядкованих офісах на останніх поверхах висотних будівель , а ті , хто трудиться в умовах без надійних , стабільних конструкцій , в місцях , звідки люди здаються дрібними мурахами.

Таким чином , під висотними роботами слід розуміти будь-які роботи , при виконанні яких при падінні з висоти проведення робіт існує ризик заподіяння шкоди здоров’ю. Однак , у випадку якщо вжито заходів , що запобігають падінню , робота не розглядається як висотна . До таких заходів відноситься , наприклад , обладнана поручнями , стаціонарно встановлена ​​драбина , яку використовують в побуті щодня.
Висотні роботи слід довірити професіоналам промислового альпінізму у Києві – ціни дивіться тут – http://www.alptechnology.com.ua/

Експерти вважають , що з точки зору безпеки праці , поняття висотних робіт слід визначати більш широко , оскільки небезпечною може бути також робота , яка проводиться над поверхнею рідини або сипучих матеріалів навіть якщо відстань до цих поверхонь формально менше 1,5 м. При падінні в рідину або сипучий матеріал є ризик потонути , задихнутися чи піддатися іншим загрозливим життю і здоров’ю ситуацій. Наприклад , працюючи над великим неогороджена отвором. З цих причин , роботодавцям рекомендується надавати працівникам заходи захисту , аналогічні вживаним при проведенні висотних робіт також при проведенні робіт на «традиційній» висоті.

Ризик падіння , отримання різних травм або навіть смерть – це основні ризики , пов’язані з висотними роботами . Крім того , існує ризик падіння різних предметів на працівника , або їх падіння може привести до падіння працівника . Необхідно враховувати різні фактори навколишнього робочого середовища: фізичне перевантаження , неприйнятний мікроклімат або погодні умови , неприйнятне робоче покриття , психо- емоційні чинники ризику (втома , стрес тощо) , хімічні фактори (використання різних хімікатів і т.д.) , відсутність необхідної професійної підготовки співробітників, що виконують висотні роботи , а також неправильне використання засобів індивідуального захисту та спеціального інвентарю для роботи на висоті.

Важливо знати , що висотні роботи можуть виконуватися тільки працівниками, що досягли повноліття. Вимоги по техніці безпеки передбачають , що працюючи на висоті більше 5 м і виконуючи роботу за допомогою троса , необхідною умовою є присутність двох людей на робочому місці. Роботи такого роду проводити поодинці заборонено .

Для того , щоб звести ризик падіння до мінімуму , належить проводити практичне навчання працівників виконання висотних робіт , а також не забувати про інструктаж щодо правильного використання коштів індивідуальних засобів безпеки. Перед прийомом на роботу кожен співробітник проходить обов’язковий медогляд з додатковою вказівкою – медогляд для виконання висотних робіт.

Будівництво – це галузь , де висотні роботи здійснюються найчастіше . Можливість падіння існує вже на початковому етапі , коли виритий тільки котлован або траншеї . Робота на лісах , над неогородженими і не обладнаними належним чином конструкціями – це будні будівництва. З висотними роботами також пов’язані ті , хто здійснює миття вікон , фасадні роботи , чистить дах від бурульок та снігу взимку. Висотні роботи здійснюються також і в інших галузях – енергетиці , зв’язку , рибальстві і судноплавстві.

Автор: Геннадій Булка

Переглядів:: 4

Автор публікації

Офлайн 9 години

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x