loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

От плательщиков Бориспольщины в бюджет поступило почти 140 000 000 гривен

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

От плательщиков Бориспольщины в бюджет поступило почти 140 000 000 гривен

С начала года плательщиками Бориспольщины пополнен Государственный бюджет на 70 400 000 гривен, в частности, перечислены налог на прибыль в размере 13 300 000 гривен и налог на добавленную стоимость – 35 100 000 гривен. Об этом сообщает Бориспольская обласная государственная налоговая служба.

Военного сбора уплачено свыше 4 400 000 гривен. Местные бюджеты получили 69 400 000 грн., из них: налог на доходы физических лиц – 42,2 млн. грн., плата за землю – 10 млн. грн., единый налог – 7 600 000 гривен.

По словам первого заместителя начальника Бориспольской налоговой службы Ларисы Фесун, сказанными на брифинге, благодаря добросовестным плательщикам достигнуто превышение поступлений в местные бюджеты по сравнению с прошлогодними на 1 700 000 гривен по земельному налогу и на 2 миллиона грн. по единому налогу, что положительно повлияет на развитие местной инфраструктуры.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x