loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Овердрафт: переваги та недоліки

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Термін «овердрафт» для фізичних осіб може приймати два різних значення. Класичне його трактування не відрізняється від овердрафту для юридичних осіб. При цьому прив’язка до рахунку здійснюється в разі відкриття в банку зарплатної картки клієнта. Забезпечує ризики для фінансової установи в цьому випадку корпоративний клієнт – організація, яка виплачує цю заробітну плату своїм співробітникам.

Такий варіант овердрафту дуже зручний і простий. Він нагадує собою схему «зайняти до зарплати». Невеликі витрати або непередбачені витрати можна здійснювати в будь-який момент, оскільки клієнт знає, що вже через кілька днів або тижнів кошти надійдуть на його рахунок, і можна буде легко погасити заборгованість. Рекомендуємо вам сучасний банківський сервіс від Ukrsibbank та його послугу овердрафт.

Конкурентний фінансовий інструмент у цьому плані – кредитні карти з установленим лімітом. Вони зараз на піку популярності, і по суті, виконують ту ж функцію, оскільки кредитний ліміт на них зазвичай невеликий, а відсотки, як правило, нижче, ніж по овердрафту. Багато кредиток також мають пільговий період, що ще більше приваблює потенційних клієнтів. У зв’язку з цим банки почали кампанію по установці пільгового терміну і для овердрафту.

Інше забезпечення, яке використовують для оформлення овердрафту, крім заробітної плати – депозитні вклади. У цьому випадку, якщо клієнтові знадобляться гроші раніше закінчення терміну дії депозиту, він може скористатися овердрафтом не розриваючи достроково договір, і погасити його потім.

Друге значення терміну «овердрафт» являє собою просто перевищення кредитного ліміту по карті, яке тягне за собою підвищені відсотки і штрафи.

Переваги та недоліки овердрафту
Овердрафт – дуже простий і доступний спосіб короткострокового використання кредитних коштів. Тим не менш, він має свої плюси та мінуси. Позитивні аспекти овердрафту :
– Легкість і простота в оформленні;
– Можливість прискорення процесу розрахунків і оптимізації бізнесу;
– Використання тільки частини суми ліміту, і швидкий розрахунок, що зменшує витрати на оплату овердрафту.

Підводних каменів при використанні овердрафту, втім, чимало. У першу чергу, це висока вартість послуги. Незважаючи на старанну рекламну кампанію, пільгові періоди і часткове зниження ставок, він залишається досить дорогим задоволенням. Небезпека такого виду позики в тому, що через невеликі суми боргу відсотки по ньому не грають дуже істотної ролі, і не б’ють по гаманцю клієнта. Це створює ілюзію вигоди, хоча насправді плата за овердрафт дуже пристойна.

Важливий аспект – овердрафт може бути як дозволеним , тобто в межах встановленого ліміту, так і недозволеним. Якщо не стежити за станом рахунку, можна легко піти за цю межу – банки допускають таке перевищення. Але при цьому плата за несанкціонованим овердрафтом виростає в рази. Спеціалісти радять постійно стежити за рухом коштів по рахунку, щоб не потрапити в таку ситуацію.

Овердрафт, як правило, надається автоматично, але від даної послуги клієнт може відмовитися. Бувають випадки, коли власник карти навіть не підозрює про такий сервіс, і з легкістю знімає гроші з неї, вважаючи, що це його кошти.

Овердрафт – це показник надійності та довіри. Банківські організації намагаються залучити більше клієнтів, тому що саме використання цієї послуги дуже підвищує лояльність до фінансової установи. Зараз існує тенденція до зменшення вартості овердрафту, а також до поліпшення його умов. Такі фінансові інструменти, як кредитні картки та овердрафт, ведуть між собою негласне суперництво. Причому для банків вигідніше надавати овердрафт, тому, що це автоматично передбачає наявність, як мінімум, одного розрахункового рахунку в даній організації.

Автор: Геннадій Булка

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 24 години

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x