loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

П’яний Тернопільчанин втонув на озері у Малій Олександрівці

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

П’яний Тернопільчанин втонув на озері у Малій Олександрівці

Минулої неділі, 16 червня, 19-річний хлопець, житель Тернопільської області, відпочивав та вживав алкогольні напої разом з друзями на озері в с. Мала Олександрівка. Перебуваючи напідпитку хлопець пішов купатися. Більше молодика ніхто не бачив.

Бориспільський МВ міліції попереджає всіх відпочиваючих! Після вживання алкогольних напоїв необхідно утримуватися від купання. Знаходячись біля водойм, річок та озер потрібно бути обачнішими та обережнішими. Не залишати малолітніх дітей без нагляду дорослих, адже тільки Ваша особиста уважність та обережність зможуть вберегти від лиха.

За інформацією Бориспільського МВ МВС України в Київській області.

Пьяный Тернопольчанин утонул на озере в Малой Александровке

В минувшее воскресенье, 16 июня, 19-летний парень, житель Тернопольской области, отдыхал и употреблял алкогольные напитки вместе с друзьями на озере в с. Малая Александровка. Находясь под градусом, парень пошел купаться. Более молодого никто не видел.

Бориспольский ГО милиции предупреждает всех отдыхающих! После употребления алкогольных напитков необходимо воздерживаться от купания. Находясь у водоемов, рек и озер нужно быть осмотрительнее и осторожнее. Не оставлять малолетних детей без присмотра, ведь только Ваша личная внимательность и осторожность смогут уберечь от беды.

По информации Бориспольского ГО МВД Украины в Киевской области.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x