loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Партійний непотріб

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Якщо вірити загальновизнаному твердженню, що партія – це своєрідний інструмент для здобуття і утримання влади, то виходить, що «Народний Союз Наша Україна» перетворився на зовсім непридатне для цього знаряддя, оскільки його ж голова – Віктор Ющенко – від свого дітища фактично відмовився. Про це, зокрема, свідчить відкритий лист працівників Вінницької регіональної організації НСНУ, у якому йдеться про те, що уже впродовж п’яти місяців не фінансується діяльність партійних структур та не виплачується заробітна плата їхнім штатним працівникам. Ще раніше про подібну ситуацію говорили і співробітники центрального партійного офісу. У відчаї вінничани запитують у Президента, чи є майбутнє для їхньої партії і чи потрібна вона Віктору Андрійовичу взагалі?
Глава держави публічно пообіцяв найближчим часом визначитись із подальшою долею «Нашої України». Ми ж поставимо питання ширше: «А чи потрібні загалом політичні партії нашому суспільству у такому вигляді, як нині, та ще й у такій кількості?».
До речі, станом на 31 грудня 2008 року Мінюстом України було зареєстровано аж 160 партій! Пересічному українцю складно запам’ятати хоча б десяту частину їхніх найменувань, а де вже йому розібратись у розмаїтті численних партійних програм. З іншого боку, всі вони, як правило, дружно ратують за вірне служіння народу. Тож, за таких умов кожен житель України повинен би мати цілу армію безкорисливих опікунів і почуватись упродовж усього свого життя, мов сир у маслі. Яким є наша реальність – відомо кожному. Для прикладу скажемо, що захисниками селянства оголосили себе сім політичних партій. Яка між ними різниця – одному Богові відомо. А те, що у цих семи няньок дитина, тобто сільське господарство, остаточно занепало – знають навіть бродячі собаки, яким нині нічим поживитись на вщент зруйнованих тваринницьких фермах. Наше довкілля – готова декорація для зйомок фантастичних фільмів про загибель інопланетних цивілізацій від отруєння відходами власної життєдіяльності. У той же час екологічними проблемами у нас теж переймаються сім «зелених» партій! Чи то згадані партії числяться лише на папері, а чи їхніх вождів по-справжньому не хвилюють ні проблеми селянства, ані довкілля?
А проте, якщо поглянути, як у нас вирішуються й інші нагальні суспільні справи, то напрошується доволі сумний висновок – усі існуючі партії створені перш за все для задоволення політичних амбіцій своїх керманичів, а певна кількість рядових членів у їхніх рядах служить лише необхідною декорацією. Про народ же та його різні соціальні верстви згадують лише напередодні чергових виборів, як потенційних «укидальників» виборчих бюлетенів. Умілі «режисери», нерідко закордонні, використовують партійні структури ще й для того, щоб розшматувати українське суспільство на різні табори, аби завадити йому консолідуватись і таки створити свою власну незалежну та могутню державу. Скажіть, для чого створено «Всеукраїнську козацьку партію», «Партію козаків України» і «Козацьку українську партію»? Хіба не для реставрації отої державної руїни, яка настала після смерті Богдана Хмельницького, коли козацька старшина затято чубилась за булаву, а вороги тим часом розпинали Україну на хресті? А може, для того щоб зайве підтвердити живучість споконвічного: «де два українці – там три гетьмани»?
Сьогодні в Україні господарює економічна криза, помножена на політичний безлад. Можливо, один із виходів зі складної ситуації саме в тому, щоб ліквідувати усі оті численні так звані партії, які вкрай далекі від справжніх політичних об’єднань, а швидше нагадують закриті акціонерні товариства з «дерибану» власної країни. Кошти ж, і немалі, які нині витрачаються на їхнє утримання, спрямувати на подолання отієї клятої кризи. Думаю, що народ від цього аніскілечки б не постраждав, бо кому-кому, а йому від тих партій користі, як, вибачте, від козла молока.

Василь Галатенко

Источник

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x