loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Перше цьогорічне весілля на Бориспільщині відбулося в тюрмі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Перше цьогорічне весілля на Бориспільщині відбулося в тюрмі

Без РАГСу уявити наше життя неможливо, так як і без календаря. Робота його працівників – це суцільне переплетіння людських доль, імен, цифр і чисел. Трудівниці Бориспільського РАГСу знають про нас якщо не все, то багато чого.

От, наприклад, щойно минулого 2011 року бориспільці охочіше брали шлюб, ніж попереднього 2010-го. На рушничок щастя 2011-го стали 1157 пар, що на 258 більше, ніж попереднього року, розповідає завідуюча РАГСу Ніна Іванівна Хворостянко.

Найурожайніший період для весіль, за давньою традицією, – серпень-вересень. І практично майже повний штиль настає під час різдвяного і великоднього посту, що свідчить про зростання в наших земляків довіри до релігійних канонів і Господа Бога.

У місті й районі 2011 року народилося 1360 малюків, а 2010-го дещо менше – 1349 діток.

Нікуди від цього не подінешся – працівники РАГСу занотовують і сумні події. 2011-го на Бориспільщині померли 1497 людей, а попереднього – 1677 осіб.

Практично, в порівнянні з попереднім 2010 роком, не змінилася кількість розлучень – 331 і 330 відповідно.

Шлюбний вік в Україні розпочинається для чоловіків у 18 років і 17 у жінок. Якщо хтось із наречених його не досяг, то право на дострокову реєстрацію дає суд. Але на Бориспільщині за два роки таких випадків було лише три.

Нині пологове відділення Бориспільської центральної лікарні на ремонті. Жінки народжують хто де, здебільшого в Києві та Броварах. Можливо тому перше свідоцтво про народження – це був хлопчик на ім’я Гліб – видали аж 5 січня.

Цікаво, що актовий запис під номером один про шлюб зареєстрували, в Мартусівській виправній колонії. Звичайно, те весілля було дещо незвичайним: за колючим дротом, у невеликій кімнаті, без шампанського. А у ролі свідків були конвоїри в погонах. Але на території пенітенціарного закладу є капличка, де молодят вінчає священик.

Кажуть, коханню люди будь-якого віку підвладні. 2011 року найповажнішим і мудрим женихом став 63-річний чоловік. А попереднього 2010-го узами Гіменея пов’язала себе 70-літня пара.

Минулого року було зафіксовано й рекордно короткий період перебування у шлюбі. Всього три місяці минуло для однієї пари від часу реєстрації шлюбу до його офіційного розірвання.

Минулого року відбулося 17, так би мовити, міждержавних шлюбів. Наші – здебільшого це жінки – виходили заміж на громадян Росії, Молдови, Німеччини, Ізраїлю, Франції.

2011 року було усиновлено 12 бориспільських дітей. Усі вони мешкали в Боярському дитбудинку. Причому двійко діток усиновили іноземці.

У місті і районі нині зареєстровано 93 матері-одиначки.

37 актів було записано про зміну прізвища (не беремо до уваги, коли наречена переходить на прізвище свого судженого). Найпоширенішими іменами, якими називали малят минулого року, були Анастасія, Поліна, Єлизавета, Марія, Олександр, Андрій, Михайло, Дмитро, Денис. Були випадки, коли батьки бажали назвати дітей дивними і рідкісними для нашого краю іменами. Для цього їм необхідно було написати відповідну заяву. В українському словнику власних імен їх немає. Серед таких імен є й релігійного походження, наприклад, Диміод.

Усі ми, бориспільці, хочемо, щоб у нинішньому році в нас збільшилася, порівняно з минулим, кількість щасливих земляків наших, живих і ще не народжених.

Автор: Володимир БІЛКЕЙ, Вісті

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x