loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Погода у Борисполі

Інформує gismeteo.ua

Погода у Борисполі сьогодні

Немає нічого простішого і швидшого щоб дізнатися, в чому вийти з дому, що одягнути на роботу, навчання або прогулянку – подивитися погоду в Борисполі у нас на сайті. Кожен день, сотні городян і гостей Борисполя роблять саме так. Адже у нас точний прогноз погоди в місті Борисполі на сьогодні та завтра.

Всі ми прекрасно знаємо що погода за вікном міняється дуже часто, і часом непередбачувано, тому, не варто нехтувати прогнозом, і хоч одним оком глянути яка погода в Борисполі. Не даремно існує вислів «повідомлений, значить захищений». Подивитися яка погода за вікном в Борисполі не займе у Вас багато часу.

 

 

 
 
Авторизація
*
*
Генерація паролю