loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Пора збиратися в дорогу

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

На порозі красне літо. Саме в цей час починаються масові відпустки, а з ними мандри у далекі і близькі країни. Хто на море, хто в гори, а деякі туристи прагнуть познайомитися із столицями зарубіжних країн, містами, що зажили слави як архітектурні пам’ятки. Тоді постає питання: «А ви маєте закордонний паспорт?» Тож ми напросилися на розмову з начальником Бориспільського паспортного столу Василем Андрійовичем Криськом.

— У регламентному режимі ми робимо закордонний паспорт протягом місяця. Що стосується термінового порядку, то задовольняємо бажання громадянина до 10 робочих днів, інколи швидше. Що стосується оплати: є люди, які мають стовідсоткові пільги, а це перша та друга категорії осіб з чорнобильським посвідченням, перша, друга категорії осіб, які мають інвалідність. Також пільговиками є учасники бойових дій, але вони мають сплатити 50% вартості держмита.

Ціна становить: держмито — 170 грн, за послуги ВІР — 10,28 грн, послуги УІТ (довідка про відсутність судимості) — 26,20 грн, вартість паспорта — 150 грн. Якщо громадянин просить виготовити паспорт терміново, тобто за 10 днів, то держмито становить 340 грн, вартість бланка паспорта 150 грн, послуги ВІР — 158 грн, послуги УІТ — 26,20 грн. Виготовляють паспорти у селищі Бортничі. Там знаходиться єдина державна автоматизована система, яка обслуговує всю Україну. Ми тут, у Борисполі, приймаємо замовлення на виготовлення паспортів із шести районів Лівобережжя Київської області.

— Які документи має принести громадянин, щоб отримати паспорт?
— При собі треба мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код. Потрібно бути готовим до фотографування і зробити всі проплати, про які йшлося. Прийомні дні для мешканців Борисполя та району — вівторок, субота. Громадян з інших районів і міст приймаємо у вівторок, п’ятницю та суботу.

— А якщо громадянин приносить фальшивий паспорт?
— Допоможе наш досвід, наші очі, а якщо треба, то звертаємося до експертів-криміналістів.

— Хоч у нашому місті таких оголошень не бачив, а от у Києві на очі потрапляли: «Робимо закордонний паспорт за один день?!»
— Раджу всім, хто читає оголошення. Ми застерігаємо людей не робити цього. Є державні установи, де вас приймуть, вислухають і допоможуть. А потім, це нереально. Нагадаю читачам, що були випадки, коли шахраї брали з людей гроші і зникали з документами. Такі випадки трапляються у Києві… Наша структура дійсно допоможе, перевірить, зробить запити і підкаже, як діяти громадянину, дасть відповідь на будь-яке питання щодо отримання закордонного паспорта.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x