loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Пошукаємо разом креативний дизайн

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Говорячи про сучасний дизайн, не можна не згадати Італію. Що таке флорентійська мозаїка, як роблять муранське скло, звідки взявся венеціанський шовк і пішла мода на настінний живопис? Сам термін придумали італійці в XVI столітті, маючи на увазі створений художником не без божественної допомоги план, концепцію майбутнього твору. Сьогодні важко уявити, що таке дизайн, без представників цієї нації.
Саме поняття «дизайн» застосовується для кожної сфери діяльності. Але спільним для дизайнерів різних областей є посидючість, нестандартний погляд на речі і творчий підхід у застосуванні дизайнерських рішень. Важливо також працьовитість і терпіння.
Професія дизайнер інтер’єру http://newdesign.com.ua/ виникла не дуже давно. І відразу стала користуватися великою популярністю.

Раніше кожен сам облаштовував свою квартиру або будинок. А зараз багато людей все частіше вдаються до послуг дизайнера інтер’єру.

Фахівець допоможе вибрати найбільш відповідний варіант оформлення житла або зробить це в стилістиці, яку виберете ви. Але з урахуванням необхідних естетичних вимог і прийнятних поєднань.
  Різноманітні компанії перед тим, як взяти людину на роботу, вивчають портфоліо дизайнера інтер’єру, який претендує на посаду. Це дуже важливий аспект, оскільки портфоліо наочно демонструє, що саме може ця людина і чого варто від нього чекати в професійній сфері, якщо майбутній співробітник має багато власних напрацювань. Це творча особистість, яка блищить свіжими ідеями, а значить, гідний кандидат на місце.
Сучасний дизайн навіть у рамках одного напряму – роботи з інтер’єрами буває різноманітним. Людина, що відповідають за загальний вигляд приміщення після перетворень – це дизайнер інтер’єру квартири. Саме на плечах цього фахівця лежить найбільший тягар відповідальності, адже від його рішень залежить і концепція, і виконання проекту.

Професія дизайнер завжди актуальна і завжди популярна, оскільки потреба в умінні робити приміщення красивим і стильним завжди дуже гостра, ці послуги потрібні як організаціям, так і приватним особам. Однак бути дизайнером, послуги якого популярні, означає постійно розвиватися і добиватися чогось, адже в іншому випадку витримати конкуренцію буде просто неможливо. Якщо ви обираєте цю професію, пам’ятайте, що домогтися успіху в ній можна буде тільки за умови любові і повної самовіддачі, в іншому випадку навіть ця цікава робота стане рутиною і перестане дарувати радість, а це великі перешкоди на шляху до успіху.

Автор: Яна Кукуруза

Переглядів:: 3

Автор публікації

Офлайн 3 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x