loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Послуги, які надає КП «Бориспільське БТІ» та як ними скористатись

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У повсякденному житті доводиться стикатись із різними установами, які надають послуги. В кожної установи свій напрямок і відповідні функціональні повноваження, вимоги і підходи. Редакція сайту «Движение Борисполя» починає публікувати серію статей, у яких ми розповідатимемо про це. Перший свій візит ми зробили в Бориспільське міське БТІ. Як виявилось, тут надають 16 видів послуг. Про окремі з них ми розповімо далі. Наш консультант – директор КП «Бориспільське БТІ» Анатолій Манько.

Інвентаризація об’єктів нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів
Результатом інвентаризації об’єктів нерухомого майна є отримання технічного паспорта, в якому зазначаються всі техніко-економічні показники об’єкта, такі як площа, об’єм, інвентаризаційна вартість об’єкта, підключення до газо-, електро- та водопостачання, тощо.
Наявність технічного паспорта – необхідна умова для прийняття об’єкта в експлуатацію (інакше у власника просто не буде змоги підключити об’єкт нерухомості до мереж комунального забезпечення). Також техпаспорт може бути потрібен при відчуженні об’єкта, оформленні спадщини, тощо.
Виготовлення технічного паспорта займає від 3 днів до 1 місяця.
Для замовлення цієї послуги потрібно звернутись у КП «Бориспільське БТІ», що знаходиться за адресою: м. Бориспіль, вул. Шевченка, 6-а. Із собою необхідно мати копії паспорта (стор. 1-2, прописка), ідентифікаційного коду та документ про право власності або право користування земельною ділянкою, дозвільні документи на будівництво, при наявності .

Видача інформаційних довідок
Якщо у Вас виникла необхідність продати, купити, подарувати, обміняти будь-який об’єкт нерухомості потрібно мати підтвердження того, що це майно дійсно належить власнику. У випадку оформлення спадщини спадкоємцю також необхідна інформація про об’єкти нерухомості, які належали спадкодавцю. Таку інформаційну довідку Вам також нададуть у БТІ. Для оформлення заявки необхідно мати: копії паспорта (стор. 1-2, прописка), ідентифікаційного коду, технічний паспорт на об’єкт. Після оформлення відповідної заяви, ваш запит буде перевірятися фахівцями БТІ з допомогою паперового та електронного Реєстрів прав власності на нерухоме майно. Процедура видачі інформаційної довідки займає від 3 днів до 1 місяця.

Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна (ОНМ)
Державна реєстрація – це офіційне визнання і підтвердження державою ваших речових прав на нерухоме майно. Без відповідної реєстрації відчужити, або навіть оформити кредит в банку під заставу майна неможливо. Тобто користуватися об’єктом Ви зможете, а розпоряджатися ні.
Для реєстрації ОНМ потрібно подати заяву, надати копії паспорта, ідентифікаційного коду, технічний паспорт і правовстановлюючий документ або документ, що підтверджує готовність об’єкта до експлуатації. Згідно чинного законодавства ОНМ зареєструють впродовж 5 робочих днів. Є можливість проведення державної реєстрації й в скорочені терміни, приміром за 2 години. Все залежить від того, чи готові ви за це платити підвищений розмір адміністративного збору визначений Законом України ст.34 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Раніше державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна було провести тільки в управлінні юстиції, відтепер цю послугу «під ключ» надає КП «Бориспільське БТІ». Крім того, підприємство не тільки реєструє фізичних осіб-підприємців, але й здійснює реєстрацію рішення про припинення підприємницької дільності ФОП.
Для того, щоб провести державну реєстрацію ФОП, потрібно подати наступний пакет документів:
1)заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;
2) заява про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової і митної політики, – за бажанням заявника;
3) нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника чи органу опіки та піклування – для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності.
Для державної реєстрації включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі, подається заява про державну реєстрацію включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру.
Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій щодо фізичних осіб – підприємців, здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів.

Експертна оцінка об’єктів нерухомого майна
Як правило, експертну оцінку замовляють, коли планують продати нерухоме майно або у разі зміни власника (наприклад, у випадку оформлення спадщини). Саме з вартості майна, встновленої експертом-оцінювачем вираховуються податки: державне мито, відсоток у пенсійний фонд. Крім того, експертну оцінку може замовити власник з метою визначення реальної вартості нерухомого майна.
Для цього необхідно подати до БТІ: заяву, копії паспорту, ідентифікаційного коду, технічний паспорт на об’єкт нерухомості.

На сам кінець. Оскільки бюро є госпрозрахунковим підприємством та не отримує дотації з бюджету перелічені послуги є платними. Існують пільги щодо сплати адмінзбору для осіб, визначених п.4 ст.34 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Також зауважимо, що якщо за проведення державної реєстрації вартість послуги однакова для замовників, то вартість послуги з виготовлення технічного паспорта на різні об’єкти нерухомості може суттєво відрізнятися. Все залежить від терміновості, об’єму роботи та іншого. Погодьтесь, між 1-кімнатною квартирою і будинком є різниця, яка впливає й на вартість послуги.

Хай вам щастить. До нових зустрічей на сайті. Чекайте на продовження.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x