loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Районні змагання з футболу. Перша ліга. 15-й тур

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У суботу, 10 вересня на стадіоні школи № 5 міста Борисполя відбувся матч 15-го туру Першої ліги чемпіонату бориспільського району з футболу. Місцевий «Борисфен» приймав на своєму полі команду «Ніка» із с. Головурова. Це протистояння стало справжньою окрасою туру, поєднавши в собі якісну гру, запеклу боротьбу, грубощі й красиві голи.

Матч почався о 17:00, повітря вже стало прохолодним, і, аби не змерзнути, гравці обох команд із перших хвилин увімкнули високі швидкості. Гості одразу захопили ініціативу й раз по раз проводили гострі атаки. Кілька з них закінчилися ударами в площину воріт, однак голкіпер бориспільців упевнено ліквідував загрозу.

Перша атака «Борисфена» відбулась аж на 15-й хвилині зустрічі. Після цього зав’язалася боротьба в центрі поля, гравці обох команд допускали багато помилок у передачах і змушені були часто порушувати правила.

Суддя матчу одразу показав, що не буде пробачати грубощі на полі, і вже за перші півгодини гри показав 6 жовтих карток гравцям обох команд. Однак запам’яталася робота арбітра не стільки жорсткістю, скільки неймовірною кількістю помилок у найрізноманітніших ситуаціях. Помилково зафіксовані офсайди, спірні призначення штрафних ударів, невиправдані жовті картки за абсолютно безвинні порушення правил – все це діяло на нерви не тільки футболістам, а й глядачам. Перерва в матчі стала як ніколи доречною, і всі учасники матчу отримали змогу заспокоїти свої нерви. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю.

Очікувалося, що й у другому таймі на полі буде точитися та сама вперта боротьба в центрі поля. Однак уже на 46-й хвилині матчу бориспільці перевернули все з ніг на голову, забивши швидкий м’яч після подачі з флангу. Відзначився нападник «Борисфена» Олег Гира. 1:0 — і суддя вказує на центр поля.

Після цього гра перетворилася на суцільну боротьбу, зчаста занадто емоційну та грубу. Спірні рішення арбітра постійно призводили до суперечок між гравцями команд. А на 60-й хвилині матчу чергове порушення правил у центрі поля ледь не закінчилося бійкою. Півзахисник «Борисфена» збив головурівця, і той вирішив без допомоги арбітра покарати порушника. Почалася штовханина, і добре, що інші гравці швидко заспокоїли своїх «бійців» і інцидент було вичерпано. Однак покарання судді було цілком справедливим – дві червонікартки, по одній для кожного з героїв епізоду. Обидві команди догравали матч удесятьох.

Ці вилучення змінили характер поєдинку, і обидві команди помчали атакувати, забувши про захист. На 64-й хвилині «Ніка» проводить стрімку атаку, нападник вривається в штрафний майданчик господарів і його збивають. Пенальті? Аж ніяк! Мяч підхоплює гравець «Ніки» й завдає удар – вище воріт! Гості намагалися апелювати, вимагаючи пенальті, але в цьому епізоді претензій до арбітра бути не могло.

Відповідь «Борисфена» була безжальною – швидка атака, вихід Гири віч на віч із воротарем «Ніки» – і рахунок стає 2:0!

У те, що долю матчу вже вирішено, вірили всі, крім футболістів із Головурова. Вони заволоділи м’ячем і решту часу провели в атаці, обстрілюючи ворота «Борисфена» з різних позицій. І якщо господарів не рятував голкіпер, їм допомагала удача. «Ніка» мала три прекрасні моменти, але щоразу їм не вистачало елементарного везіння.

А на 80-ій бориспільці зняли абсолютно всі питання щодо переможця гри. Гол-красень із дальньої відстані забив півзахисник Володимир Юрченко! 3:0, розгромна перемога «Борисфена»!

Після фінального свистка втомлені суперники потисли один одному руки. Матч видався надзвичайно цікавим і драматичним, незважаючи на жахливу роботу судді.