loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Разом будуємо нове місто

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Вони зайняли активну позицію у житті міста вже давно. Тетяна Кузьміна – голова ГО «Відродження», Світлана Щербакова – голова ГО «Ліга підприємців Борисполя», Лариса Зуб – голова ГО «Наш Бориспіль», цього року балотуються в депутати міської ради від Партії регіонів по таких округах: Тетяна Кузьміна — округ № 14, вул. Червоноармійська, Франка та інші, Світлана Щербакова — округ №12, Мічуріна, Ватутіна та інші, Лариса Зуб — округ № 8, вул.Лютнева, Робоча та інші.
— Час боротися зі стереотипами, що нічого змінити неможливо, тим паче жінці! Хоча фізично жінки слабші за чоловіків, але морально та духовно ми точно не слабші! — каже Світлана.
— Кожен з нас має дітей, ми зі звичайних українських родин, ми пройшли нелегкий шлях, щоб досягти чогось у своєму житті, — стверджує Лариса.
Тим, хто вже давно знає цих жінок, відомо, що їхня благодійна діяльність почалася 5 років тому. Основний їхній життєвий принцип: полюби ближнього свого, як самого себе. Для багатьох це важко, оскільки любити, як свого ближнього, малознайому людину, випадкового знайомого, а ще якщо і того, хто потребує допомоги, не так легко. Але це не про них, тому що вони пройшли велику школу в громадській організації «Відродження», яка була заснована ними в 2005 році. Вони всі активно проводили громадську діяльність, вкладали свої особисті кошти, колосальні сили, старання. І вони, як громадяни свого міста, своєї країни, вважають своїм обов’язком проявляти живий та діючий інтерес до життя мешканців нашого міста.
У 2007 році Тетяна, Світлана та Лариса організували та провели масштабний День молоді в рідному місті, залучивши широке коло молоді. Отримали при цьому багато позитивних відгуків і показали приклад ведення подібних заходів. Потім поставили перед собою наступне завдання — допомогли дітям-інвалідам, виділивши кошти для ГО «Надія», яка займається вирішенням проблем цих дітей.
Не залишилися осторонь і при проведенні масштабної акції «Стоп наркотику!». Волонтери ГО «Відродження» пояснювали і давали свіжу інформацію з перших вуст про проблему, яка підстерегла людство. Підтримували морально, духовно, матеріально тих, хто потребував допомоги. А до Дня захисту дітей був здійснений великий проект під назвою «З турботою про ваших дітей». Близько 1540 дітей нашого міста вони привітали цікавими виставами, навчаючи при цьому народному українському фольклору. Кожна дитина отримала подарунок від громадської організації «Відродження», а кожен садочок — подарунок у вигляді канцтоварів.
Роком пізніше разом із шановним мером Борисполя Анатолієм Соловйовичем Федорчуком був проведений захід, де обдаровані діти шкіл міста у формі графіті виливали свій талант на стіни обгородження нашого стадіону «Колос». Чим ми і сьогодні можемо радувати око. Розігрувались цінні подарунки за 1,2,3 місця. Кожний учасник отримав подарунок від ГО «Відродження».
Увесь 2010 рік Тетяна, Світлана та Лариса щоквартально проводили благодійні заходи для малозабезпечених жителів Борисполя в актовому залі на вул. Дзержинського, 1. На кожному з цих заходів було присутньо близько 200 чоловік. Кожен з присутніх отримав продуктовий пайок та необхідний одяг.
Тож провести благодійний захід чи організувати благодійне дійство для них звична справа.
— Як мами ми дуже добре знаємо всі проблеми та труднощі, які виникають із вихованням дітей. Мабуть, тому саме заходів для дітей на нашому рахунку найбільше, — розповідає Тетяна.
Дійсно, хто ж як не українська дружина та мати розуміє, що таке бути жінкою в сучасному світі. Коли треба турбуватися про свою сім’ю, про фінансове благополуччя та й про себе не забувати.
— Для мене діти — це найбільша цінність. Це найдорожче, що в мене є. Я добре усвідомлюю, що діти — це майбутнє не тільки, наприклад, моєї сім’ї, а всієї країни. Я хочу зустріти старість у сильній та справедливій державі, — каже Тетяна.
— Так, час будувати нову країну! І нехай це не звучить, як чийсь лозунг чи політична агітація. Це справді те, чим ми живемо вже не перший рік. Я вірю, що наша справа увінчається успіхом. Адже добрі вчинки не можуть не принести гарний результат, — стверджує Світлана.

Подаруй радість дітям!
Благодійний захід «Подаруй радість дітям» Тетяна Кузьміна, Світлана Щербакова та Лариса Зуб ретельно готували кілька тижнів. Напередодні жителі вулиць Лютневої, Франка, Червоноармійської, Мічуріна та Ватутіна могли прочитати оголошення, в яких організатори запрошували дітей та їхніх батьків на свято. Захід було заплановано на суботу 2 жовтня. Протягом цього дня у різних куточках міста лунав дитячий сміх.

Тетяна Кузьміна провела заходи на вулицях Франка та Червоноармійській. Почувши музику, діти вмить збіглися на майданчик, де на них чекав клоун. Разом із ним вони танцювали та гралися в ігри: відгадували загадки, складали пазли, гралися в «квача», перетягували мотузку. За активну участь та винахідливість отримували призи від клоуна. Поки малеча розважалася, Тетяна спілкувалася із батьками. До речі, з’ясувалося, що деякі з них уже знайомі з її діяльністю та позитивно ставляться до цього. Валентина, яка живе на цій вулиці, мати двох дітей, захоплюється такою активною громадською позицією:
— Я сама мати двох дітей, весь час іде на виховання та домашні клопоти, іноді на себе просто не вистачає сил, а ці жінки ще і на інших дітей мають час. Молодці!
Тетяна Кузьміна і сама дивується, як вона встигає все це робити:
— Мабуть, характер у мене такий. Не можу просто сидіти на місці, не можу дозволити собі відпочивати, якщо мені відомо про чиїсь проблеми. На сьогодні всі мої думки зайняті одним: як покращити становище в нашому місті.

Аншлаг на Мічуріна!
На дитячому майданчику біля будинку № 2 на вул. Мічуріна Світлана Щербакова організувала розважальну програму «Подаруй радість дітям». На майданчику гралося кілька дітей, та з появою яскравого клоуна ситуація докорінно змінилася, а коли увімкнули музику, навіть дорослі повиходили на подвір’я.

— У нашому будинку 22 дітей, ще кілька вагітних жінок є, тож чекаємо на збільшення цієї цифри, а от нормального дитячого майданчика немає. Ви не уявляєте, скільки часу ми намагаємося змінити цю ситуацію. Здається, ніхто не хоче допомагати, — розповідають молоді матусі Лариса та Марта.

І справді, малечі на святі «Подаруй радість дітям» було багато. Для такої кількості дітей потрібен великий майданчик.
— Я не буду нічого грандіозного обіцяти, як це роблять політики чи кандидати, я можу сказати одне: об’єднавши зусилля разом із жителями цього району, ми зможемо зробити багато. Повірте, ресурс є, головне — бажання та вміння його використати з розумом. Я знаю, що нічого неможливого немає! Все в наших руках, і разом ми зробимо так, щоб наші діти зростали у достойних умовах і мали все необхідне для радісного та щасливого дитинства! — каже Світлана.

Свято на Лютневій
На вулиці Лютневій, у дворі буд.16, увімкнули музику і розпочалося дійство. Почувши шум, позбігалися діти, їх зустрів клоун. «Це що справжній?» — запитав трирічний Данилко. Назбиралося дітей не більше двадцяти, тож клоун приділив увагу кожному. Найстаршому гостю свята було 13 років, він веселився і грав у ігри разом із малечею. І тут немає нічого дивного, адже і в дорослих живе дитина. Хлопчики та дівчатка грали в перетягування канату, ловили іграшкову рибу та лопали кульки. Клоун усім роздавав солодощі. Загалом було весело всім: і дітям, і їхнім батькам. Адже немає більшого щастя, ніж бачити щасливими своїх дітей. Наприкінці свята Лариса Зуб вручила дітям подарунки та побажала всім здоров’я і щастя. Діти та батьки щиро дякували за свято та подарунки.

— Немає більшого задоволення, як бачити дітей щасливими, — сказала Лариса наостанок.
Цей день Тетяна Кузьміна, Світлана Щербакова та Лариса Зуб — кандидати в депутати Бориспільської міської ради — присвятили дітям Борисполя.
Розповідають, що кожен день намагаються зробити ефективним та цілеспрямованим. Вони стверджують, що нічого неможливого у житті немає, а, отже, змінити наше місто на краще ще й як можна!

джерело: ВІСТІ

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x