loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Рецензія на фільм “Напролом”

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Те, що ім’я Люка Бессона вже давно стало торговою маркою, ні в кого не викликає сумніву. Однією з характерних рис цієї марки – прихильність до жанровому кіно в його голлівудському розумінні з деякими вкрапленнями європейськості. Стрічка «Напролом» – саме з таких.

Прихильність Бессона та його «Корпорації Європа», згадана вище, передбачає наявність вивірених прийомів і штампів того чи іншого жанру, часом – аж до балансування на тонкій межі плагіату. Ось у випадку з бойовиком «Напролом» режисери-дебютанти (вони ж, укупі з самим Бессоном і сценаристи) запозичили сюжетний кістяк у Джона Карпентера з його втечами з Нью-Йорка і Лос-Анджелеса, хіба що зробили головним героєм не закоренілого злочинця, а підставленого колегами суперагента в обличчі накачавшись Гая Пірса, а місцем дії обрали космос. В іншому ж маємо до болю знайомий сюжет: порятунок президентської дочки з місць не таких віддалених, кишать найзапеклішими головорізами, психами та іншими покидьками, над якими ще до того ж і проводяться всякі не зовсім законні експерименти. Стрічка присмачена нехитрим гумором, зразком якої є діалог агента Сноу з президентською донькою (у виконанні Меггі Грейс, яка не тільки намагалася залишитися в живих протягом 6 років, а й встигла побувати в вампірської шкурі): «Як тебе звуть?» – «А ти не клич ».

Справедливості заради відзначимо, що на відміну від Змія Плиска, агенту Сноу куди цікавіше не рятувати доньку президента, а дізнатися, хто і навіщо його підставив. У своєму захопленні жанровим кіно (і, мабуть, потаємним мрією зняти його квінтесенцію – фільм (и), який закриє жанр) Бессон часом вистачає лишку – одна з початкових сцен погоні через гіпербистрого монтажу практично втрачає будь-яку зрозумілість і набуває яскраво виражений присмак мультяшности, а для повернення з космосу виявляється достатнім мати пару скафандрів і парашутів. Ну, та Бог йому, Бессону, суддя. Тим більше, що пред’являти Бессону якісь серйозні претензії якось не піднімається рука – він і не претендує на виробництво високохудожніх творів, а займається штампуванням відверто комерційного продукту, розрахованого на своє коло споживачів. А заодно, до речі, піднімає кінематографії країн Східної Європи – судячи з фінальних титрів, левова частина «Напролом» знята в Сербії. І в цьому сенсі – прапор йому в руки.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x