loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Серце і спорт: як не нашкодити здоров’ю

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Заняття спортом дозволяють збільшити функціональну підготовку нашого організму, поліпшити працездатність внутрішніх органів, підвищити психологічну стійкість і адаптацію до стресових факторів. Професійні спортсмени живуть спортом, намагаючись підкорювати все нові й нові вершини, домагаючись найвищих досягнень. Результат не змусить вас довго чекати. Аматорський спорт також вимагає повної самовіддачі, щоб домогтися значних результатів спортсмени повинні повністю змінити свій раціон харчування, режим дня, відмовитися від багатьох «принад життя».

Постійні фізичні навантаження безсумнівно впливають на анатомію і фізиологію внутрішніх органів, а також на серцево-судинну систему. Під час спортивного тренування серце піддається підвищеним навантаженням. Для забезпечення м’язової роботи необхідний постійний приплив артеріальної крові, що постачає м’язи киснем і живильними речовинами, крім цього інтенсивне кровопостачання забезпечує одночасне видалення шкідливих продуктів, наприклад молочної кислоти і вуглекислого газу. Зрозуміло, що чим інтенсивніше тренування, тим більше навантаження на міокард: збільшення швидкості кровотоку відбувається шляхом серцевих скорочень і зростанням обсягу крові, що викидається шлуночками.

Сьогодні професійний спорт не вважається однозначно корисним: важливо адекватно оцінити інтенсивність фізичних навантажень і режим розподілу їх у часі. Люди, які тренуються досить інтенсивно, прагнуть не до оздоровчого ефекту, а до досягнення спортивних результатів. Серцево-судинна система володіє винятковими резервними можливостями, що підтверджується рекордами спортсменів в різних видах спорту: біг на довгі дистанції, в багатоденних велоперегонах, далеких запливах, лижному спорті і так далі.

Часто спортсмени навіть не знають, що у них якесь захворювання. Небезпечно те, що на перших етапах серцево-судинна патологія може проявлятися лише незначним нездужанням або зниженням спортивних результатів.

Особливу увагу необхідно приділяти обстеженням в підготовчий період і між тренуваннями протягом доби. Оскільки при виявленні відхилень з боку роботи серцево-судинної системи показано своєчасно здійснювати корекцію в тренувальному процесі, впроваджувати комплекс відновлювальних заходів та препаратів. Звичайно, існує ряд проблем пов’язаних з недостатністю мобільного діагностичного устаткування і відсутністю спеціальної підготовки медичних працівників.

Організація моніторингу стану серцево-судинної системи спортсменів перед проведенням важливих змагань, дозволяє не тільки досягати високих результатів, не підриваючи своє здоров’я, але і врятувати життя спортсменів.

Автор: Яна Кукуруза

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 7 години

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x