loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Сесія міськради Борисполя, яка закінчилась арештом депутата (+ фото)

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сесія міськради Борисполя, яка закінчилась арештом депутата (+ фото)

Пленарне засідання 16 сесії Бориспільської міської ради важко назвати традиційною. Спочатку його перенесли. Мали провести 4 жовтня 2016 року, а провели 11 жовтня. Далі зміни до бюджету. Як правило, депутати вимагають голосувати постатейно. А цього разу прийняли пакетом. Як результат, проголосували за більшя як ста питань набагато раніше. Потому надзвичайна новина – на хабарі спіймали депутата міської ради. І давали гроші за те, щоб проголосували за одне з земельних питань цієї сесії.

На порядку денному сесії 137 питань. Але почали, як завжди, з подяк. Так, Надія Литвиненко висловила щиру подяку депутату Володимиру Шалімову, який допоміг відремонтувати військовий «Камаз», та депутату Миколі Гроні, який давав автобус, щоб завезти людей.

На цьому подяки закінчились, бо депутат Ярослав Годунок вийшов до мікрофону одразу ж після Н.Литвиненко. він виступив із вимогою, щоб викликати начальника Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» Романа Гаменицю. Суть вимоги – проблеми з електропостачання по всьому місту.

Хтось у залі спробував зв’язатись із начальником по телефону, але той відповів, що в даний час на нараді в Києві і приїхати не зможе.

Цікаво, коли Я.Годунок гнівно відгукувався про роботу районного підрозділу «Київобленерго», зникло світло. По залу пішли смішки. Навіть, деякі депутати не стримались і пожартували з цього приводу. За кілька хвилин світло знову з’явилось.

У цьому питанні Годунка підтримав і міський голова Анатолій Федорчук. Він повідомив, що на одній із останніх нарад у голови Київської ОДА також піднімалось питання про роботу обленерго, але там лунали пропозиції націоналізувати компанію, власники якої є громадяни Російської Федерації.

– Хочу сказати, – промовив А.Федорчук із трибуни, – що компанія «Procter & Gamble» – через відключення, які обіцяє проводити ця енергетична компанія – готова зупинити своє виробництво в Україні та перебратись до Європи.

Ще не затвердили порядок денний, як знову до трибуни вийшов Ярослав Годунок. Перше, що він запропонував, це заблокувати Бориспільське РП і подати на нього в суд. Друге, по вулиці Головатого, 15 працівники одного з забудовників (компаніїя «Альтіс-Девелопмент») перекопали весь двір і тепер мешканцям цього будинку дуже незручно у дворі. Третє, на в’їзді до провулка Соборний, перед першим будинком після дощів постійно стоїть висока вода, тому треба цю проблему вирішити. Четверте – потрібно підготувати звернення, щоб у Донецькій та Луганській областях оголосили військовий стан.

– Не тільки я цього хочу. Цього вимагають і волонтери і АТОвці, – пояснив по останньому питанню Я.Годунок.

Наступним слова попросив депутат Ілля Луців. Суть його виступу – оголосити всім, що в Бориспільській райраді готували нову редакцію Статуту Бориспільської центральної районної лікарні. При цьому там забули, що співзасновником ЦРЛ є і міська рада. Тому складати цей статут місто і район мали б спільно. Забігаючи на перед скажу, що зі статут буде працювати спільна комісії, куди ввійшло по три представники від Борисполя та Бориспільського району.

Взяти участь у пленарному засіданні змогли 32 депутати. Питань більше ста. Важливі всі, але найцікавіші і ті, за які голосували народні обранці, варто сказати.

Перше питання – зміни до бюджету. Як я уже казав, проголосували без традиційних дебатів. Можливо, все вирішилось на рівні комісій та погоджувальної ради. Тепер щодо змін у бюджеті. На кону майже 8 мільйонів гривень. Їх виділяють на освіту, житлово-комунальні потреби і на питання соціальної сфери.

Так, освіта на 5,8 млн. грн. має закупити продукти в школи, зробити поточний ремонт футбольного поля в ЗОШ №1 на умовах співфінансування, виготовити проектно-кошторисну документацію та утеплення фасаду в СШ №5 ім. К.Могилко; почати будівництво спортивного комплексу в НВК «Ліцей «Дизайн-освіта»

Житлово-комунальне господарство отримало 2,1 млн. грн. поточні ремонти доріг (вулиці: Тисячоліття Борисполя, Набережна, Ю.Кондратюка, Робітнича, Ганни Берло); придбають елементи на дитячі майданчики (Шевченка, 7, Глибоцькій, 83 і 83-а); відремонтують спортивний майданчик по вулиці Київський Шлях, 2-а; почистять колектори на Шевченка, Новій 2, Робітничій; на Київський Шлях куплять світильники та ілюмінацію; придбають теплові лічильники; мають замовити проектно-кошторисну документацію, та експертизу на будівництво «Інтегрованої системи відеоспостереження та відео- аналітики «Безпечне місто Бориспіль».

Наступне питання – це зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища у місті Борисполі. Зокрема, внесли зміни в пункт 2 і виклали в наступній редакції: Обсяг фінансування Програми складає 707.240,00 тис. грн, строк виконання – 2016-2020 роки. Збільшили чи зменшили фінансування, не уточнювали.

Відповідно внесли зміни в пункт 3, де розписані суми фінасування і в які роки по скільки. В 2016 році передбачено 276.215,00 тис. грн; 2017 – 208.715,00 тис. грн; 2018 – 206.050,00 тис. грн; 2019 – 9.190,00 тис. грн; 2020 – 7.070,00 тис. грн.

Пункти 7.21. та 7.22. розділу 7 «Заходи та обсяги фінансування Програми» викласти в наступній редакції: виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкція КНС і зовнішніх каналізаційних мереж ЗОШ №3 – 2016-2017 рр. – 810,00 тис. грн – місцевий бюджет; коригування проектно-кошторисної документації та реконструкція КНС ЗОШ №6 – 2016-2017 рр. – 210,00 тис. грн – місцевий бюджет.

Ще одне голосування – за зміни в цільовій програмі підтримки громадських формувань із охорони громадського порядку на 2016-2018 роки. Відтепер обсяг фінансування Програми складає 140,60 тис. грн., які виділяють із місцевого бюджету. В перший рік мають виділити 63,10 тис.грн/рік; у 2017 – 37,00 тис.грн/рік; у 2018 – 40,50 тис.грн/рік.

Наступне питання – поділ класів на групи при вивченні окремих предметів у 2016/2017 навчальному році. Тепер 11-А (ЗОШ №1), 9-Б (ЗОШ №6), 9-А (ЗОШ №8), 8-Б (НВК Гімназія «Перспектива»), 9-Г (НВК Гімназія «Перспектива»), 7-Б (НВК СШ №5), 11-А (НВК СШ №5), 11-Б (НВК СШ №5) вивчатимуть «Трудове навчання» на одну годину більше. А 6-А (ЗОШ №7), 6-Б (ЗОШ №7), 5 (ЗОШ №7), 6-Б (ЗОШ №8), 6-В (р) (ЗОШ №8), 6-Г (ЗОШ №8) на дві години. Також на одну годину більше вивчатимуть предмет «Технології» учні 10 класу ЗОШ №7

Також депутати проголосували за зміни до Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху міста на 2016-2020 рр. Сума витрат на виконання Програми складає 506.800,00 тис. грн. (із них 206.000,00 тис. грн. мають надійти з обласного та Державного бюджетів). Ці кошти планують потратити на: придбання і встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, придбання матеріалів для посипання доріг міста, асфальтування та будівництво доріг і тротуарів, поточний ремонт під’їзних і прибудинкових доріг до будинків, проектування та будівництво об’їзної дороги навколо міста Бориспіль, будівництво підземного пішохідного переходу по вулиці Київський Шлях, придбання техніки, ремонти та встановлення світлофорів, придбання та встановлення системи відеоспостереження за дорожнім рухом, будівництво «Інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто Бориспіль».

Питання №57, №58, №59 майже схожі. Тут депутати голосували за те, щоб надати дозвіл управлінню освіти і науки Бориспільської міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування. По першому – для будівництва дошкільного навчального закладу по вул. Саксаганського, 4. По другому – для будівництва навчально-виховного комплексу по вул. Саксаганського, 2. По третьому – для будівництва навчально-виховного комплексу по вул. Петропавлівська, 14.

Коротко можна відзначити ще кілька питань, за які голосували депутати на пленарному засіданні шістнадцятої сесії Бориспільської міської ради:

– 5 учнів, чиї батьки загинули як учасники антитерористичної операції, забезпечили безкоштовним харчуванням у загальноосвітніх навчальних закладах.

– Мали затвердити зміни до плану зонування, але відправили на довивчення.

– Внесли зміни до схем ущільнення садибної забудови з організацією перспективних вулиць. Зокрема, це схема розбивки кварталу обмеженого вулицями Городня-Бежівка-Івана Піддубного з організацією вулиці Почаївської.

– Зміни в додатку «Про встановлення місцевих податків та зборів з 2016 року» відправили на довивчення. Мають розглянути разом із питанням про зонування.

А тепер стосовно питання, за яке депутати проголосували, а потім одного з них – секретаря комісії з питань індивідуального будівництва і землекористування Олега Романова – впіймали на хабарі.

В Бориспольском городском совете проводят обыск, одного депутата задержали

Там ішлось про затвердження проектів землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у м. Борисполі (землі житлової та громадської забудови). Серед них заявниця, яка хоче отримати 0,05 га, з якої депутат, нібито, вимагав гроші. На цьому його й упіймали правоохоронці.

З цього приводу чимало ведеться розмов між людьми. Розповідають, що попередній власник помер, і своє право на цю землю заявили два претенденти. Одній із них і взявся допомагати О.Романов. Усе закінчилось арештом, рішенням затримати або внести заставу в розмірі 116.000 грн. (прокурор просив більше 1,4 млн. грн. – прим.ред.). Застава, на сьогодні, внесена, підозрюваний депутат під домашнім арештом.

Бориспольского депутата, которого подозревают во взяточничестве, выпустили под залог

Знаю, що дехто з бориспільців цікавиться списком тих, хто вніс кошти на заставу, щоб подивитись на нього. Можливо, щоб опублікувати в соцмережах.

Павло МАГДЕНКО

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 4 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x