loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Ще й штамп у «білому будинку» власноруч поставите!

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Вони для пересічних бориспільців — своєрідне обличчя міської ради, адже перші серед тих, до кого звертаються відвідувачі. Своєю роботою вони поступово змінюють досить негативний стереотип, який протягом років склався і міцно закріпився за працівниками так званого в народі «білого будинку». Вони молоді, а тому експериментують і впевнено «вживлюють» у державну службу елементи сьогодення у вигляді… смайликів. Вони — оновлений відділ звернення громадян Бориспільської міської ради, який на чолі зі своїм керівником Наталією Валентинівною Погребною щодня допомагає відвідувачам розібратися у переважній більшості земельних та житлових питань.

— Наталіє Валентинівно, відділ зі звернення громадян як окрема одиниця з’явився 2002 року, а цього року помітні у ньому зміни. Навіщо взагалі усі ці нововведення і чи виправдали вони себе?
— Наш відділ — перший, куди у міській раді звертаються люди, і він повинен бути зразковим. Перед тим, як розпочати зміни, ми запитали думку людей про те, яким би вони хотіли бачити відділ, що б хотіли нового і корисного у ньому побачити. Тепер відвідувачі приходять до нас із зовсім іншим настроєм, адже зроблено усе для людей. Не останню роль тут відіграє і інтер’єр відділу, який помітно змінився.

— Цікава ідея, до речі, запровадити у роботі із відвідувачами штампи — «смайлики». Розкажіть про це детальніше.
— Це у нас своєрідний знак якості, коли людина після роботи із працівником інформаційно-довідкового центру ставить у журнал реєстрації таку собі оцінку тому, як її обслужили (фото 2). Люди у віці при цьому жартома кажуть: «Ще й печатку у «білому будинку» поставила!» Адже раніше багато труднощів виникало у відвідувачів у ході вирішення того чи іншого питання, а сьогодні не лише допомагають розібратися із паперами, а ще й пропонують підбити підсумок роботи. Звичайно, людям це приємно і незвично. Така ж процедура оцінювання роботи працівників і у відділі звернень. Якщо людина прийшла просто зареєструвати заяву, то штамп вона ставить на своїй заяві, і це є підсумком роботи відділу звернень. Якщо ж людина отримує рішення сесії, то оцінюється уже робота виконкому, тобто у комплексі декількох відділів міської ради.

— У вітрині інформаційно-довідкового центру з’явилася така добротна книга скарг і пропозицій.
— Книга скарг, подяк та пропозицій має дуже велике значення. На День міста подяку у ній написав навіть мер Красніка (Польща). Багато відгуків є із Переяслава, але більшість — від місцевих мешканців. Книга почала «функціонувати» із серпня, а вже записів там маємо чимало. Серед них — багато пропозицій щодо фонтану, наприклад, чи асфальтування якоїсь конкретної вулиці. Скарг поки що немає.

— Приймають у міській раді громадян і по середах, коли йде прийом міського голови. Багато є охочих поспілкуватися і з мером?
— Так, є бажаючі потрапити на цей прийом як для того, щоб вирішити якусь свою проблему, так і щоб просто поговорити із головою. Кожного вівторка у нашому відділі проходить запис громадян на прийом до міського голови. І робота зараз побудована таким чином, що ми намагаємось допомогти людині, щоб вона змогла вирішити своє питання уже у вівторок, а не йшла на прийом до міського голови. Раніше на прийом ішло близько 25-ти людей, сьогодні — вдвічі менше. У відділі звернень усі документи зараз виконуються вчасно. І у місячний термін людина, яка написала заяву, отримує відповідь. Наш відділ контролює виконання заяв усіх фізичних осіб.

— Яка реакція бориспільців на всі ці зміни?
— Зараз видно, що відвідувачі задоволені. Навантаження у нас збільшується, але ми встигаємо виконувати усю роботу, бо створені усі належні умови. Надані зразки карток і заяв на стенді інформаційно-довідкового центру теж дуже спрощують нам роботу і полегшують відвідувачам вирішення їхніх проблем. Беручи зразок заяви, людині лише потрібно підставити туди свої дані. Може вона також дізнатися, який перелік документів необхідний для вирішення її питання. Тобто, у цих картках усе розписано від «А» до «Я». І дуже мало зараз надаємо консультацій щодо заповнення заяв. Люди навчилися самі працювати із документами. Велику роль відіграє те, що у нас діє інформаційно-довідковий центр. Людина, щойно заходить у міську раду, вже там отримує більшість послуг, і немає потреби ходити багатьма кабінетами. До того ж, усю необхідну інформацію про послуги, які надає виконком, можна знайти на нашому сайті.

— Такий центр є не лише у міській раді. Їх мережа функціонує по всьому місту. Що вони дають бориспільцям?
— Найпершим інформаційно-довідковий центр був відкритий на базі КП «ЖРЕУ» (Київський Шлях, 27), слідом за ним інформаційні центри почали відкриватися у КП «ЖЕК-1» (Радянська, 32), КП «Водоканал» (Дзержинського, 10), КП «Тепломережа» (Київський Шлях, 41-а), управлінні архітектури і містобудування (Київський Шлях, 85), ліцеї «Дизайн-освіта» (Головатого, 32-а). Зараз готується відкриття інформаційно-довідкового центру при управлінні освіти, Центру зайнятості, міському і трудовому архівах. З’явиться він також на Гагаріна, 1. Це дільниця ЖРЕУ, де він буде працювати для мешканців мікрорайону УМБ-17. Приємно усвідомлювати, що Бориспіль, до речі,— єдине місто в області, де діє розгалужена мережа інформаційних центрів і на такому рівні. А стосовно користі від цих центрів для місцевих мешканців, то вона, звичайно, є. Однак оскільки центри розпочали роботу нещодавно, не всі ще люди розуміють і знають, навіщо вони потрібні. Так, у кожному такому центрі знаходиться реєстр адміністративних послуг, які надає виконком. Тобто, людина у своєму мікрорайоні може прийти туди і запитати у спеціаліста, який, наприклад, потрібен перелік документів на приватизацію землі. Працівник центру відкриває реєстр, роздруковує зразки, і людина на місці, не їдучи до міської ради, може написати заяву, а працівник центру увечері привезе її нам у відділ. Тобто, завдяки таким центрам ми можемо збирати інформацію зі всього міста, а людям немає необхідності при цьому їздити заради того, щоб написати заяву до міської ради.

— Зараз дуже часто місцеві чиновники використовують фразу «Бориспіль – місто якості». Як, на Вашу думку, наше місто дійсно є таким?
— Перші кроки до міста якості ми вже зробили і, сподіваюся, будемо тримати так і надалі. Вже зараз міста України беруть із нас приклад, адже Бориспіль — єдине місто у країні, де діє розгалужена мережа інформаційних центрів і на такому рівні.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x