loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Слуги народу – хто вони

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Слуги народу - хто вони

Бориспіль поділений на округи. На кожному із них працює по два депутати міської ради. Точніше, мали б працювати – ситуація після невеликої екскурсії більшістю округами міста говорить про те, що, здебільшого, слуги народу забули про своїх виборців… до наступних виборів. Про це заявили майже всі, з ким довелось поспілкуватись під час опитування.

Чому так всі рвуться у депутати? Складається враження, що не через те, що хочуть гордо носити статус «народний обранець» і стати батьком для своїх виборців. Може, десь і є такі депутати, але щось мало віриться. Бо не йдуть зараз у депутати просто заради того, аби на якійсь вулиці залатати яму чи вирішити у якійсь висотці питання із теплопостачанням. Не ті вже часи і принципи, не той погляд на життя, не ті «запроси». Мова про депутатів міських і районних рад. А про «вищих» народних обранців уже говорено-переговорено, аж оскому набито.

І якщо раніше, за радянських часів, при прийнятті рішення про початок своєї депутатської кар’єри кандидати керувалися почуттям патріотизму і принципами партії, то тепер у кожного свої принципи і закони, а ще – плани на своє депутатське майбутнє. Кожним із нинішніх депутатів керує чи то жага до збагачення, чи омріяний статус депутата і політична кар’єра, чи нестримне бажання вирішити завдяки «депутатськості» свої проблеми.

І хоча недоторканності наші, місцеві, не мають, та вони влаштовують її собі самі. Втім, як і всі блага, аби, так би мовити, працювалося легше як депутату. Насправді ж тих, хто вдень і вночі працює на благо виборців, у міській раді одиниці. Трапляються і такі, які про свій округ лише чули або були на ньому лише під час агітації. Київ, звідки вони, їм рідніший. А Бориспільщина – так, плацдарм для втілення своїх задумів. Трохи більше тих, хто разом із виконанням своїх депутатських обов’язків і про себе, рідного, не забуває. Минули вже часи, коли депутати ходили на свою роботу пішки або ж продовжували їздити на тій же автівці, що і до депутатства. Часто після каденції-другої купується нова автівка, а земельна ділянка, що на початку депутатської роботи так ретельно приховувалася, починає виставлятися на продаж або ж забудовуватися.

Як риба у воді, почуваються депутати, які у міській раді вже не першу каденцію. Здавалося б, зробили дещо для себе в першій каденції, то тепер, у другій чи третій, попрацюйте і для людей. Аж ні. Про округи і людей на них згадають лише за деякий час до наступних виборів. Тоді ж і гроші на асфальтування знайдуться, і з’явиться невідомо звідки непереборне бажання за свого рідного виборця перегризти глотку у міській раді, саме тоді і відбудеться чергова частина брехливого театрального дійства «Депутат і його виборці». А ми, як завжди, будемо недовірливо її дивитися, зітхати і таки голосувати за якогось найправдивішого, на нашу думку, кандидата, заспокоюючи себе, що, може, хоч цей допоможе…

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x