loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Служба по делам детей в Борисполе провела профилактический рейд

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Служба по делам детей в Борисполе провела профилактический рейд

13 сентября с целью обследования условий проживания детей, которые оказались в сложных жизненных обстоятельствах, находятся на учете и под социальным сопровождением службой по делам детей Бориспольского городского совета был проведен профилактический рейд по городу Борисполю, – сообщает пресс–служба Бориспольского городского совета.

В ходе рейда были обследованы 4 семьи, с 2-мя родителями была проведена разъяснительно-предупредительная работа относительно надлежащего выполнения ими родительских обязанностей по отношению к своим детям, еще в 2-ух семьях проверены санитарно-гигиенические условия проживания детей, а также проведены психологично-обучающие и коррекционные беседы.

Служба у справах дітей в Борисполі провела профілактичний рейд по місту

13 вересня з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, перебувають на обліку та під соціальним супроводом службою у справах дітей Бориспільської міської ради було проведено профілактичний рейд по місту Борисполю, – повідомляє прес-служба Бориспільської мфської ради.

У ході рейду було обстежено 4 сім’ї, із 2-ма батьками проведена роз’яснювально-попереджувальна робота щодо належного виконання ними батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей, у 2-х сім’ях перевірено санітарно-гігієнічні умови проживання дітей, а також проведені психолого-педагогічні та
корекційні бесіди.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x