loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Соціологи з’ясували, що хочуть отримати українки на 8 березня

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, згідно з яким найбажанішим подарунком для українок на 8 березня як і раніше залишаються квіти.

На офіційному сайті КМІС були опубліковані результати опитування на предмет того, які подарунки хотіли б отримати українки на 8 березня. Крім цього, соціологи поцікавилися планами чоловіків на цей рахунок.

Методом особистого інтерв’ю було опитано 2020 осіб (старше 18 років), які проживають в 110 населених пунктах України.

Чоловікам поставили запитання: «Що б ви хотіли подарувати жінці на 8 березня», а жінкам, відповідно, що б вони хотіли отримати в якості подарунка.

Дослідження показало, що:
– 23% жінок хотіли б отримати від коханого квіти, і 30% чоловіків мають намір їх подарувати;
– серед жінок 10% не чекають від чоловіків ніяких подарунків – тільки прояв любові і уваги, в той час як лише 6% чоловіків погодилися з цим пунктом;
– ювелірну прикрасу оцінили б 9% жінок, і в цьому питанні чоловіки з ними повністю згодні (також 9%);
– відправитися в романтичну подорож хотіли б 7% жінок, а оплатити подорож згодні тільки 6% чоловіків;
– в цьому році вперше в числі лідерів-подарунків виявилися гроші – їх би хотіли отримати 6% жінок, в той час як серед чоловіків 5% збираються обдарувати кохану певною сумою;
– туалетну воду, парфуми або косметику хочуть отримати 6% жінок, і 8% чоловіків збираються дарувати саме це;
– серед жінок 9% відповіли, що у них немає людей, від яких вони очікують подарунка на 8 березня, а серед чоловіків виявилося 5% тих, кому нема їх дарувати.

Заступник директора КМІС Вікторія Захожа зазначила, що в останні роки такі свята, як 8 березня, все більше втрачають значимість для українців: «Міжнародний жіночий день втрачає свою вагу для українців, як і інші свята, які були популярні в Радянському Союзі. Крім того, що вже підростає покоління тих, хто навіть не застав цієї держави, економічна і військова ситуація в Україні на сьогоднішній день, очевидно, вплинули на ставлення до свят, за винятком релігійних (Великдень, Різдво) і патріотичних (День незалежності)».

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x