loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Сорок років – це тільки двічі по двадцять

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Бориспільська загальноосвітня школа №7 відзначала свій 40-літній ювілей. Школа №7 розташована досить далеко від центру Борисполя і розрахована вона на відносно невелику кількість учнів, але кожний, хто хоч раз побував у її стінах вже не зможе забути того візиту. Є у цього навчального закладу особлива надзвичайно тепла і світла аура. Така буває тільки у невеликих школах, коли учні, батьки і вчителі живуть однією дружною родиною.

На минулому тижні школа-ювілярка зустрічала гостей. Представники Бориспільської місцевої влади, друзі, які опікуються цим навчальним закладом, колишні учні, вчителі, які працювали і працюють у цій школі нині, — всі вони зібралися, щоб разом розділити радість святкового дійства. Були в залі і люди, які добре пам’ятають, як улітку 1969 року на місці знесеного старенького приміщення, де знаходилися 1-4 класи середньої школи №6, розпочалось будівництво нового храму науки. Управління освіти в той час очолював Михайло Якович Корніяка.

Уже 7 вересня 1970 року у новозбудованій школі пролунав перший дзвінок. 575 учнів, у тому числі 92 першокласники, вперше переступили її поріг. А за сорок років путівку в життя отримали понад 2 тисячі випускників. З першого дня 20 учителів, які зустріли у шкільних класах юне покоління мікрорайону, поставили перед собою високу планку. Цю планку вони тримають на висоті і сьогодні. Серед двадцяти перших педагогів школи була і Любов Іванівна Путіліна. Вона усі сорок років пропрацювала у рідних стінах учителем початкових класів.

Любов Іванівна переконана, що їхня школа має чарівні стіни. Хто б не приходив сюди працювати, приростав до неї серцем і душею. Школа стала справжньою кузнею керівних педагогічних кадрів, та й не лише педагогічних. Директори шкіл Борисполя (П.В. Бойко, Л.Г. Бистра), заступники директорів (Л.А. Свінкова, С.А. Клязьміна, Т.В. Нікітко) працювали у школі №7 учителями. Багато керівників, яких добре знають і шанують у Борисполі, виросли із педагогічного колективу цієї школи. Серед них начальник відділу внутрішньої політики Л.В. Пасенко. Вчителі-новатори С.О. Жукова, Г.Я. Іщук, Л.Г. Новосад також розвинули свій талант у колективі школи №7.

Ганна Павлівна Михайлюк у 1980 році вперше прийшла до школи вихователем групи продовженого дня. Нині вона директор школи, депутат міської ради…

— Я працюю у школі тридцять років. 23 з них — заступником директора, і сім — директором. За цей час я зрозуміла, що слова «школа» і «сім’я» для мене тотожні, святі і неповторні. А той, хто уже почав працювати у сьомій школі, залишає її тільки із підвищенням.

Так, у стінах школи №7 учителем історії розпочинав свою трудову діяльність Анатолій Соловйович Федорчук. Сьогодні він обіймає посаду Бориспільського міського голови. Були часи, коли учнівський колектив налічував до 900 учнів, у школі працювало понад 50 вчителів. Цей навчальний рік розпочали 340 дітей і 28 вчителів (30% із них — пенсійного віку).

Школа №7 пишається своїми випускниками. Начальник Бориспільського міського управління освіти і науки Тетяна Анатоліївна Чернойван пригадувала, як у вересні 1970 року прийшла сюди до 5 класу. Добре знають у Борисполі і начальника земельного відділу Бориспільського міськвиконкому Діану Валеріївну Золоторинець, начальника загального відділу Тетяну Олександрівну Чернишову, головного спеціаліста відділу НС та ЦЗН Тетяну Григорівну Слободську, головного спеціаліста фінвідділу Тетяну Миколаївну Каменську, приватного нотаріуса Тетяну Михайлівну Хміль, начальника КП ЖЕК-1 Володимира Володимировича Вошкулата, які також отримали путівку в життя у стінах цієї школи.

Нині школа стала маленькою «сільрадою» у цьому мікрорайоні. Які б проблеми не виникли, люди звертаються до директора школи і свого депутата Ганни Павлівни Михайлюк. І що б не сталося у мікрорайоні: аварія, природний катаклізм чи будь-яке інше лихо, — першою до міськради телефонує Ганна Павлівна. Так було, коли на Кірова, 31 зірвало дах, загорівся під’їзд, обірвало електричні дроти у радгоспі «Промінь»…

Завдяки Ганні Павлівні, яка не дає спокійно жити виконавчому комітету і міській владі, зроблено освітлення вулиці Кірова, мікрорайону УМБ-17, розпочався капітальний ремонт внутрідворового освітлення. Заасфальтовано дорогу до Нестерівки, асфальтуються вулиці у Нестерівці.

Але головним для школи все одно залишається навчання, і на першому місці стоять учень та педагог. Високу результативність навчально-виховного процесу в школі сьогодні забезпечують досвідчені вчителі: С.Д. Кузьменко, М.Д. Кучинська, Т.Г. Гусак, Н.О. Самчук, В.В. Каменська, В.М. Онищенко, Н.П. Лобарчук та багато інших.

Вітали свою рідну школу зі святом і школярі: старшокласники та зовсім юні артисти.

Важко сказати сьогодні, ким виростуть ці молоді таланти і чи будуть серед них учителі… Безсумнівно єдине: вони стануть хорошими людьми і ще багато разів відзначатимуть із рідною школою її ювілеї.

Ірина Костенко

Переглядів:: 5
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x