loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Специалисты Бориспольского Пенсионного фонда провели выездные консультации

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Специалисты Бориспольского Пенсионного фонда провели выездные консультации

На прошлой неделе, 18 и 21 октября, специалистами Бориспольского Пенсионного фонда Украины были проведены выездные консультации, работникам Бориспольского управления образования и науки а также специалистам Бориспольского ПАО «Специализированная передвижная механизированная колона №30».

Специалисты с Пенсионного фонда разъяснили трудовым коллективам о внесенных изменениях в Закон Украины «О мероприятиях относительно законодательного обеспечения реформирования пенсионной системы».

Так же рассказали на каких условиях назначаются пенсии женщинам в 55-ть лет, какой должен быть минимальный страховой стаж для назначения пенсий и какой порядок пересчета пенсий работающим пенсионерам а также объяснили какие надбавки назначаются к пенсиям.

Спеціалісти Бориспільського Пенсійного фонду провели виїзні консультації

Минулого тижня, 18 та 21 жовтня, спеціалістами Бориспільського Пенсійного фонду України були проведені виїзні консультації, працівникам Бориспільського управління осіти і науки а також фахівцям Бориспільського ПАТ «Спеціалізована пересувна механізована колона №30».

Фахівці з Пенсійного фонду роз’яснили трудовим колективам про внесені зміни до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Також, розповіли на яких умовах призначаються пенсії жінкам в 55-ть років, який повинен бути мінімальний страховий стаж для призначення пенсій та який порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам а також пояснили які надбавки призначаються до пенсій.

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x