loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Способи виготовлення візиток: їх особливості та переваги

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Повноцінним товаришем сучасної ділової людини стає поліграфія. Друкарні зараз виготовляють безліч дрібниць, так необхідних зайнятій людині: візитки, бланки, буклети, рекламні проспекти і каталоги, конверти і євробуклети, флаєри та листівки, і багато іншої поліграфічної продукції.

Здавалося б, така дрібниця – візитка, але саме вона містить інформацію про вас , вашу організацію, пропонованих послугах, а також контактні дані та іншу корисну інформацію. Зараз можна виготовляти візитки керівників, відмінні від візиток інших співробітників компанії. Однак, останні віяння моди говорять про необхідність дотримуватися загального корпоративного стилю, саме його варто використовувати при проектуванні зовнішнього вигляду візитки Київ.

Візитка являє собою діловий стиль спілкування, прийнятий у суспільстві. На будь-якій зустрічі потенційного клієнта і виконавця, простих знайомих всі учасники роблять обмін візитками.

Тут, головну роль відіграє зовнішній вигляд даної картки. Людина з затертою і пом’ятою візиткою навряд чи викличе інтерес у його опонента. У той час як відмінно виконана візитка додасть власникові певну вагу і впевненість у собі, люди переймуться до нього повагою. Щоб виготовити чудову візитку, необхідно розібратися в процесі її виготовлення. Так, як кожен етап її виробництва може вплинути на довгостроковість служби візитки і її зовнішній вигляд.

Традиційно виділяють такі способи виготовлення візиток: цифровий друк, офсетний друк, шовкографія і гаряче тиснення. Хотілося б для початку зауважити, що професійне виготовлення візиток передбачає певні розміри картки, виконаної з білого паперу, або картону, з різною фактурою.

У світовій практиці прийнято виготовляти візитки способом офсетного друку. Переваги офсету при виготовленні візиток полягає насамперед в якості продукції, чіткості зображення і тексту, чіткій пропечатці дрібного шрифту, здатності використовувати різні кольори і відтінки, в тому числі і градієнт

При постійному контакті фарба не зійде з надрукованої продукції, такі візитки не вицвітають, не стираються і не забруднюються, що визнано еталоном в світі ділового спілкування. І все-таки, даний варіант краще для друку саме рекламних візиток, при великих тиражах від 1000 шт. одного виду, але можливий і при 500 шт. Аналогом виробництва візиток виступає цифровий друк візиток. Величезною перевагою цифрового методу друку є швидкість виготовлення візитних карток, такі візитки можна надрукувати швидко, буквально в присутності замовника.

Текст і зображення на візитках , виготовлених подібним чином досить відмінної якості, в більшості випадку їх важко відрізнити від візитки, виготовленої за допомогою офсету. Цифрова візитка – це саме оперативне вирішення друку, якщо при використанні з’явилася необхідність змінити текст візиток, можна замовити новий тираж, дуже швидко змінивши застарілу інформацію практично перед друком візиток.

Більшість керівників вибирають ще один спосіб виготовлення візиток – гаряче тиснення, яке існує вже не один десяток років. Візитки виробляються з використанням гарячого преса, слід також враховувати, що даний вид друку, передбачає виготовлення кліше, що веде до додаткових витрат і тимчасовим витратам.

Дані візитки досить незвичайні, прикрашені золотими літерами зі спеціальним орнаментом, вони будуть збільшувати престиж свого власника, якому буде не соромно роздавати їх своїм клієнтам і партнерам по бізнесу. Шовкографія також є одним з ексклюзивних методах друку візитних карток, можливість друку на елітних сортах паперу та картону, з використанням таких методів друку, як термопідйом (об’ємний шрифт окремих елементів шрифту або логотипу фірми) надасть вашій візитки оригінальність і неповторність.

Автор: Геннадій Булка

Переглядів:: 4

Автор публікації

Офлайн 9 години

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x