loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Справи, голосніші за слова

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Справи, голосніші за слова

Через нестабільність у суспільстві, негативний вплив ЗМІ та зниження рівня моральних та духовних цінностей, як наслідок ми маємо велику кількість зруйнованих сімей, людей, які перебувають у рабстві алкогольної, наркотичної або ігрової залежності, людей, які не із чуток, а із власного досвіду знають про ці проблеми.

У наш час також велика кількість абортів та випадків суїциду. Це все виклик! Це заклик служити нації, яка може загинути: адже ми знаємо напевне, що можемо вплинути на хід своєї долі, адже важливо не те, хто ти, а ким ти можеш стати.

Наші справи голосніші за слова. Це – показник, це не реклама, це – реальність. Ми сміливо можемо сказати, що у тих, кого вважають втраченими для суспільства, хто втратив довіру до себе – вихід є!

Якби пастор церкви «Нове покоління» Юрій Андрійович Смотрицький, який створив у 1999 році Центр реабілітації «Нове життя», не пережив усього цього і не обрав для себе нове життя, навряд чи його теоретичні докази змогли б когось переконати. Звільнившись від наркотичної залежності, пастор Юрій відчув заклик у своєму серці допомогти алко- та наркозалежним людям, аби вони раз і назавжди позбулися цього лиха. Він вирішив створити Центр реабілітації. Без фінансової підтримки та будь-якої іншої допомоги, але із великим бажанням у серці та командою однодумців він почав втілювати задумане в життя.

Невдовзі діяльність реабілітаційного центру почала давати перші плоди. Колишні пацієнти отримували свободу, багато сімей відновилося. Усе це стало найкращою рекламою. За 9 років роботи центр набув міжнародного масштабу, адже за допомогою почали звертатися мешканці із різних міст України, Росії і навіть Португалії. Через центр «пройшло» 2000 осіб, а більше ніж 700 живуть вільними від наркотиків та алкоголю. Це люди, у яких відновились долі, з’явились нові сім’ї, вони можуть реалізувати себе у суспільстві як повноцінні особистості.

У чому ж полягає секрет? У тому, що тільки Бог може дати реальну свободу. Адже мало хто усвідомлює Його велич і силу та Його можливість змінити наше життя, хоча всі стверджують, що вірять у Бога.

Допомога в центрі – комплексна, як індивідуальна, так і групова. Одним із важливих аспектів є робота із співзалежними: родичами, батьками. При центрі працює телефон довіри та консультативний пункт.

Також працівники центру служать у Київському наркодиспансері, де вони надають анонімні та безкоштовні консультації і ведуть групи взаємодопомоги.

Реабілітація триває впродовж 3-4 місяців. Після цього починається адаптаційний період за підтримки наставників. Потім люди повертаються у свої сім’ї, йдуть навчатися, працювати, стають повноцінними членами суспільства.

Одне із основних завдань центру – розвіяти міф про те, що наркоманія – невиліковна хвороба; допомогти знайти вихід тим, хто вже розчарувався і у кого опустилися руки; бути своєрідною відповіддю через приклад власного життя.

Наші консультації можна отримати за номерами +38 (04463) 3-39-65, +38 (067) 606-46-71. Адреса офісу: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 20, БК «БілоцерківМАЗ», офіс 204

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x