loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Світ автомобільних шин

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

З історичної точки зору, наші предки винайшли колесо більше 5 тисяч років тому. Незважаючи на гігантський проміжок часу і численні спроби удосконалити свій винахід, інноваційний прорив у даній галузі людство зробило тільки наприкінці XIX століття, придумавши пневматичну покришку, якій передувало винахід звичайного гумового обідка.

Історія конкретно автошини починається серединою-кінцем XIX століття, коли весь світ форсував розвиток технічної промисловості. Як не дивно, але саме в цей час прискореними темпами відбувався розвиток автопромисловості. В наші часи придбання шини Michelin X-Ice 3 це є правильний вибір, а зараз ще трохи цікавої історії.

Першою стартувала Англія, яку заслужено величали кузнею всього світу. У 1846 на Британських островах була винайдена і запатентована пневматична покришка, яка не мала аналогів по всьому світу. Роберт Вільям Томсон своїм винаходом показав малу частину перспектив, що відкриваються при розвитку автопромисловості. Він був успішним інженером залізничного транспорту. У свої 22 роки Томсон вже володів власним бізнесом. В заявці на патент він підкреслив: “Весь сенс мого винаходу полягає в використанні гнучких опор навколо обідків коліс автомобілів з метою зменшення сили, настільки необхідної для того, щоб тягнути автомобіль, тим самим, полегшити переміщення і знизити рівень шуму, який створюється при швидкому русі”. Перша пневматична шина застосовувалася до колеса, спиці якого складалися з дерева і вставлялися в дерев’яний обідок, обкований обручем з чистого металу. Враховуючи всю унікальність і оригінальність, пневматичні шини Томсона не набули масового поширення, тому що їх ціна була занадто високою.

Наступний етап розвитку автошин мав місце в 1890 році. Першим новаторами, почавшим застосовувати пневматичні покришки строго на автомобілях стали брати Мішлен з Франції. У них був величезний досвід виробництва велосипедних шин. Брати зробили заяву, що до популярної гонці Париж – Бордо (1895 г.) на їхньому автомобілі будуть встановлені пневматичні покришки. Так і сталося – автомобіль братів Мішлен, незважаючи на багаточисленні проколи, пройшов всю гонку (1200 км.) Власним ходом. Після запаморочливого успіху французьких винахідників пневматичні шини перетворилися на стандарт для будь-якого автомобіля.

Уже в 70-ті роки пневмошини досягли рівня досконалості, який раніше складно було навіть уявити. Подальші зміни пневматичних шин були пов’язані з підвищенням рівня безпеки, надійності, а також з метою полегшити процеси монтажу і демонтажу покришок. Завдяки пневматичним шинам значно покращилися такі характеристики автомобіля, як плавність ходу, керованість, прохідність.

Автор: Вікторія Квін

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 4 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x