loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Танцюй з радістю і для душі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Первісні люди не могли зрозуміти багато явищ природи і надавали їм божественне значення, тому первісний танець носив більшою мірою обрядовий характер. Він грав величезну роль в житті племені і був зазвичай способом спілкування людини і божества. Так як у танці брали участь практично всі члени племені, то це позитивно позначалося і на єднанні людей.

Особливу роль грали жіночі танці (ритуальні). Жіночий образ був пов’язаний в першу чергу з продовженням роду, силою природи і з мисливською вдачею, а також показував зв’язок вождя племені з тотемом. Жінки брали участь в обрядах вогню під час невдалого полювання, перевтілювалися в образ рослини, корисного для племені, символізуючи при цьому культ родючості. У багатьох племенах був поширений культ змій, тому жінки часто шикувалися в ланцюжок, потилицю в потилицю, щільно взявшись за лікті, і робили плавні, зигзагоподібні рухи, що нагадують рухи змій.

В Середньовіччі домінантним функціям танцю стали спілкування і емоційна розрядка, а танець став способом виразу заборонених, в тому числі сексуальних, емоцій. У цей період з’явилися професійні танцівники: жонглери, Буффон (блазні), фіглярі (фокусники, акробати), а разом з ними на площу для танців стали виходити і люди простих станів. Танець був якоюсь віддушиною для людей різного віку. Під час християнських свят люди співали і танцювали у храмі, з’явилися такі пляски як св. Вітта в Німеччині, тарантела в Італії. В Європі в період чуми XIV століття одним з найпоширеніших був «Танець смерті».

Сьогодні танець зберіг в собі деякі риси, властиві йому і кілька сотень років тому. Як і в часи Середньовіччя, сучасні танці звільняють стримувані почуття і емоції, перерозподіляють надлишкову енергію. Зберігся і елемент невербального спілкування, що існував ще в первісному суспільстві. За допомогою танцю люди налагоджують відносини, пізнають інших людей і себе. Можливість висловлювати почуття сьогодні виходить, як правило, на перший план. Однак з танцю повністю зникла його спочатку головна функція – функція обряду. Їй на зміну прийшла практична користь, адже танець позитивно позначається на здоров’ї людини, зменшує тривожність, напругу й агресію, впливає на самоорганізацію.

Автор: Вікторія Квін

Переглядів:: 1
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x